Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Добрива Premium foliar

Добрива Premium Foliar – серія повністю розчинних у воді кристалічних NPK добрив виробництва фірми Seto (Туреччина). Створені для підгодівлі овочевих культур закритого і відкритого ґрунту, багаторічних культур і технічних посадок.

ГалереяСписок

До складу добрив Premium Foliar додатково введені мікроелементи в хелатній формі і магній. Різноманітність рецептів дозволяє підібрати і купити препарат, максимально відповідний для повноцінного харчування рослини протягом усього вегетаційного періоду.

Переваги добрива Premium foliar

 • Використання якісної сировини для Premium foliar дозволяє отримати продукт з повною розчинністю, до того ж в розчині зовсім не залишається осаду;
 • Складається на 100% з поживних елементів живлення в доступній для рослин формі;
 • У складі препарату немає хімічних речовин, що містять натрій, хлор та інших шкідливих елементів;
 • Невелика кількість солей (ЄС 0.1% розчину в межах 0.9-1.4 Сі / см);
 • Кислотність 1% розчину добрив в межах 3.5-5.0 pH, завдяки чому добриво можна розчиняти в одній ємкості з пестицидами;
 • Мікроелементи хелатованi;
 • У складі більшості сумішей міститься магній (MgO), який сприятливо впливає на процес фотосинтезу;
 • Поставляють рослинам повне і збалансоване харчування, легко підібрати склад, відповідний для певного терміну розвитку рослини;
 • Для отримання необхідної кількості N: P: K, допустимо при підготовці купити і змішати різні марки цього добрива;
 • Проводиться безліч різних формул Преміум Фолар;
 • При тривалому зберіганні продукт не злежується;
 • Упаковка виготовлена з міцного поліпропілену, мішки мають досить міцності, вони не пошкоджуються при перевезенні і захищають продукцію від вологи.

 Як використовувати добриво

Добрива марки Premium Foliar використовуються для листового і позакореневого підживлення різних культур, можуть застосовуватися при фертигації. Склади, використовувані для позакореневого підживлення, хороші тим, що:

 1. Азот знаходиться в амідній формі, завдяки цьому він працює як зволожувач і активізує всмоктування поживних елементів крізь поверхню листової пластинки;
 2. У добриві є компонент, який поліпшує «прилипання» мінеральних речовин до листя;
 3. На листових пластинках після обробки не залишається слідів добрива.

Підживлення через листя служать ефективним доповненням для удобрювання рослин під корінь. Крім додаткового харчування цей метод дозволяє скорегувати при необхідності розвиток рослин в критичні стадії вегетаційного періоду.

Некореневі підгодівлі використовуються при усуненні наслідків несприятливих погодних умов. Особливо вони важливі в період утрудненого поглинання поживних речовин (при похолоданні чи сильній спеці, перезволоженні, екстремальному рівні кислотності ґрунту, пошкодженні коренів, дефіциту поживних елементів).

Добрива Premium Foliar завдяки збалансованій формулі і доступній ціні використовуються протягом всього теплого періоду року. Цей препарат можна купити в нашому інтернет-магазині за привабливою ціною з можливістю доставки в будь-який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner