Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Рібони для друку

Рібони – це спеціальні стрічки з фарбувальними властивостями, яка використовується для друку за допомогою термотрансферних принтерів. Принцип друку базується на перенесенні фарбуючого шару рібона під дією нагріву термоголовки принтера. Цей процес називається термотрансферним друком. Наш інтернет-магазин пропонує купити рібони для друку та інші засоби для маркування за найкращим співвідношенням ціна-якість. Ми оперативно обробляємо замовлення та здійснюємо доставку товарів в межах усієї України. Перед тим, як здійснити замовлення, переконайтеся у сумісності вашого принтера із рібоном для друку.

ГалереяСписок

Слово «рібон» в перекладі з англійської – Ribbon – означає «стрічка». По суті, рібон є стрічкою з поліестеру, яка містить рівномірно нанесений фарбник зі здатністю плавитися під дією високої температури. Стрічка в усіх випадках продається в змотаному в рулон вигляді.

Структура рібона

За структурою рібон є багатошаровим. На основу наноситься спеціальний ґрунтовий шар, який забезпечує надійне закріплення на стрічці фарбуючого шару. Ґрунтовий шар, серед іншого, призначений і для захисту шару, що здійснює фарбування, від окислення та впливу вологи, яка в усіх випадках міститься в повітрі. Важливу роль відіграє антистатичний шар, який наносять при виробництві на протилежний бік супроти шару, який відповідає за фарбування. Антистатичний шар призначений знімати статичний струм, який виникає при друці етикеток. Це допомагає захистити елементи головки, що друкує, від пробоїв.

При купівлі рібона дуже важливо переконатися в його якості. Рішення зекономити на цьому продукті може призвести до пробою термоголовки принтера, не згадуючи вже про зрив термінів друку.

Особливості використання рібона

Стрічка (рібон) використовується тільки спільно з етикетками в рулоні. Разом вони проходять обробку в принтері, де здійснюється термоперенесення. За розміром стрічку обов’язково треба обирати відповідно до розмірів етикеток, на яких буде здійснений друк. До прикладу, для використання 10 метрів етикеток знадобиться рівно 10 метрів рібона.

Крім того, важливо правильно підбирати як сам рібон, так і матеріали, з яких виготовлені етикетки. Саме ця відповідність в подальшому вплине на якість віддрукованої етикетки та на її естетичні властивості. Крім того, від правильного вибору рібона та етикеток залежатиме і зносостійкість етикетки та чіткість напису на ній.

Основні види рібонів

Всі рібони умовно ділять на три класи:

 • Економ;
 • Стандарт;
 • Преміум.

Залежно від класу, визначають якість друку за допомогою тієї чи іншої стрічки. Найбільш якісним продуктом вважають рібон класу Преміум. Він є найбільш затребуваним на сучасному ринку і має покращену структуру в області фарбувального шару.

Розміри рібона слід підбирати в чіткій відповідності до характеристик принтера, на якому буде здійснюватися друк. Колір кожен клієнт обирає згідно своїх побажань.

Найбільш поширеними кольорами рібона є наступні:

 • чорний;
 • зелений;
 • червоний;
 • синій.

Переваги бирок, що друкуються за допомогою рібона

 • Рібон дозволяє надрукувати етикетки з різною основою: паперові, плівкові, пластикові;
 • Широка палітра кольорів;
 • Можливість використовувати етикетки впродовж тривалого часу;
 • Етикетки не піддаються згубному впливу ультрафіолетових променів (не вигорають на сонці);
 • Віддрукована за допомогою рібона етикетка стійка до перепадів температур;
 • Друк дозволяє встановлювати високий поріг вологостійкості;
 • Насичені, особливо чіткі обриси зображень та написів, навіть на поверхні з глянцевими властивостями і на пластику;
 • Етикетки не піддаються впливу хімічних сполук;
 • Максимальна стійкість до витирання написів.

Чорнило, яке використовується для створення сучасних рібонів, окрім всього іншого, має високу стійкість до вицвітання. Але головна перевага стрічок для друку, представлених в нашому асортименті, є беззаперечно вигідне співвідношення ціни та якості продуту. Якщо ви бажаєте купити якісний рібон, що здатний забезпечити стильними і стійкими до різноманітних чинників етикетками, обов’язково поцікавтеся найменуваннями з каталогів сайту eSad.com.ua.

Вся продукція для маркування рослин, представлена в нашому асортименті, має відмінну якість і продається за демократичними цінами. Кваліфіковані консультанти готові відповісти на всі запитання клієнтів. Замовлення легко оформити за допомогою телефонного дзвінка менеджеру нашого інтернет-магазину. Відправлення товарів відбувається в рекордно короткі терміни. Доставка здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner