Кошик
3387 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Засоби кріплення рослин

Сучасне садівництво вимагає не лише якісних садових інструментів, але й багатьох спеціальних засобів для допомоги в процесі створенні «саду мрії». Наприклад, дуже поширеними сьогодні є шпалери (або, як їх ще називають, «плечі» чи «опори») – спеціальні конструкції, призначені для натягування дроту, який в подальшому здійснює підтримку рослин. Ми рекомендуємо купити в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною спеціальні засоби для кріплення рослин та різноманітний садовий інструмент з доставкою. Весь асортимент засобів та приладдя для фіксації рослин відповідає високим стандартам якості, надійний та довговічний. 

ГалереяСписок

Сучасне садівництво вимагає не лише якісних садових інструментів, але й багатьох допоміжних засобів для допомоги в процесі створенні «саду мрії». Наприклад, дуже поширеними сьогодні є шпалери (або, як їх ще називають, «плечі» чи «опори») – спеціальні конструкції, призначені для натягування дроту, який в подальшому здійснює підтримку рослин. Для підтримки слугують спеціальні кріплення, які визначають порядок розташування пагонів. Такі конструкції широко використовуються в приватних та промислових садах, а також – на виноградниках.

Переваги використання садових шпалер

 • Рослини рівномірно розподіляються, займаючи мінімум простору;
 • Шпалери забезпечують гарне освітлення для рослин;
 • Конструкції сприяють гарному провітрюванню;
 • Урожай має можливість для швидкого дозрівання;
 • Використання шпалер значно підвищує показник урожайності.

Для того, щоб якісно розподілити рослини на шпалерах, використовують:

 • Дроти для підв’язки;
 • Кліпси для ефективного прикріплення пагонів рослин;
 • Спеціалізований інструмент, призначений для того, щоб натягнути дріт та з’єднати його.

Спеціальні засоби для кріплення рослин

Для того, щоб якісно підв’язати рослини (чагарники, окремі гілки дерев, що плодоносять, лози винограду) використовують кілька засобів. Одним із таких засобів є агрошнур (кембрик), виготовлений на основі ПВХ високої якості. Крім того, подібну функцію можуть виконувати металеві дроти високої практичності, які задля безпечного поєднання з рослинами мають особливе пластикове покриття. Ще одним досконалим засобом для підв’язування вважають полімерну стрічку.

Всі ці засоби відрізняються чудовими характеристиками. Серед переваг матеріалів для підв’язування - міцність, еластичність, стійкість до вологи та ультрафіолетового випромінювання (сонячних променів). Крім того, всі вони абсолютно безпечні для рослин та прості у використанні.

Для того, щоб прикріпити рослину до садової шпалери, також використовують певні засоби. Найкращими з них вважають дроти з поліестеру. Дріт зазвичай має високу міцність та легку вагу. Характерно, що він відрізняється стійкістю до хімічних сполук, абсолютно не боїться корозії та ніколи не провисає. Ще одним засобом кріплення до шпалер вважають дріт на основі цинку й алюмінію. Цей засіб також стійкий до корозії, не піддається згубним зовнішнім впливам. Більше того, алюмінієво-цинковий дріт має високу еластичність та відрізняється зручністю в застосуванні.

Для прикріплення рослин до шпалер використовують спеціальні кліпси, які значно прискорюють процес. Кліпси забезпечують швидкість та надійність кріплення, при цьому абсолютно виключаючи ушкодження стебла рослини. Їх виготовляють на основі сировини з високою екологічністю. Перевагами кліпсів вважають практичність, зручність та довговічність.

Інші засоби для підв’язування рослин

Для того, щоб якісно підв’язати садові культури, в окремих випадках використовують максимально еластичний кокосовий шнур, який має відмінну міцність та високу еластичність. Такий шнур не травмує рослини та максимально зручний у використанні.

Успішне садівництво передбачає створення спеціальних опор для рослин, які виготовляють у різних формах: це можуть бути драбини, грати або дуги з надійних матеріалів підвищеної міцності. Серед популярних матеріалів виділяють такі основи для конструкцій:

 • бамбукова;
 • металева;
 • пластмасова;
 • металопластикова.

Остаточне оформлення шпалер не обходиться без допоміжних засобів, таких як натягувачі та замки Gripple (пристосування для натяжки та поєднання дротів, визнані кращими серед існуючих на ринку).

За допомогою сучасних засобів кріплення рослин створюються дивовижні садові композиції. Дизайнери ландшафтів не втомлюються знаходити все нові й нові рішення декору простору. Іноді найпростіші рослини отримують істинно королівський вигляд завдяки вдалому кріпленню до оригінальної конструкції.

Купити недорого засоби для кріплення рослин можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Наші спеціалісти готові проконсультувати Вас щодо призначення тих чи інших різновидів продукції. Замовлення легко зробити за допомогою телефонного дзвінка нашому менеджеру. Доставка товару здійснюється впродовж кількох днів по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner