Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Лопати садові

Залежно від будови, лопати поділяють на штикові та совкові. Штиковими моделями зручно перекопувати ґрунт, совковими – працювати із добривами, піском, субстратом, снігом. Існують також універсальні зразки, які поєднують ознаки двох типів. Обирати лопати садові варто з урахуванням таких параметрів як форма і розмір насадки, вага, довжина держака, компактність, цільове призначення. Купити лопати для саду, городу, інших земляних робіт за привабливою ціною, а також інший інвентар, відтепер можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо купити добротні лопати від найкращих виробників. Інструмент для копання землі та виконання інших завдань, придбаний у нас, служитиме господарю впродовж багатьох років без втрат первинних характеристик. Замовлення приймаємо із різних міст України, здійснюємо оперативну доставку покупок.

ГалереяСписок

У нашому інтернет-магазині eSad.com.ua зібрані найкращі зразки продукції, здатні задовольнити потреби як садівників-професіоналів, так і аматорів, які щойно почали свій шлях у нелегкій справі догляду за рослинами в саду чи на городі. Разом із лопатами радимо купувати держаки, засоби догляду за насадками та інші супутні товари.

Як правильно вибрати садову лопату

Якісна та надійна лопата повинна мати ряд незмінних характеристик для того, щоб ідеально виконувати свою роль.

При виборі інструменту слід звертати увагу на такі особливості:

  • Гострота та міцність леза (як в області совка, так і ріжучого полотна);
  • Зручність та ергономічність рукоятки (або, як її ще називають, держака);
  • Практичність, надійність та безпечність у застосуванні;
  • Висока результативність у ході виконання робіт.

Але цим вимогам можуть відповідати абсолютно різні види садових лопат. Всі вони мають різноманітне призначення, відрізняються як за виробником, так і за розміром, формою та ціною. Для того, щоб вибрати лопату, слід звернути увагу на її призначення (майбутню сферу використання) та особливості ґрунту на тих ділянках, де інструмент використовуватиметься. Крім того, є лопати особливого призначення, - наприклад, снігоприбиральні. Їх також треба обирати за переліченими вище критеріями.

Види лопат, представлених в асортименті інтернет-магазину eSad.com.ua

За допомогою якісних лопат виконують будівельні, земляні, дорожні та вантажно-розвантажувальні роботи. Без лопат не обходяться, прибираючи взимку снігові кучугури. Головним призначенням лопати вважається надання дієвої допомоги в процесах догляду за садами та городами.

Лопати можуть відрізнятися між собою згідно форми робочої області. За цим критерієм їх ділять на наступні види:

  • штикові;
  • совкові;
  • снігозбиральні.

Нижче ми докладніше розповімо про кожен вид цього важливого інструменту.

Штикові лопати

Цей вид інвентарю є найбільш затребуваним як при виконанні садових, так і при здійсненні городніх робіт. Такі лопати можуть мати гостру форму кромки (використовуються при перекопуванні землі), а також – прямокутну крайку (для зручності при викопуванні овочів). Цікавими зразками є інструменти, які мають заокруглене ріжуче лезо, - ними перекопують грядки, їх використовують для посадки саджанців або пересадки плодово-ягідних культур та декоративних кущів та дерев.

Ще одним різновидом штикових лопат вважаються багатофункціональні інструменти з певним призначенням (копання ґрунту, створення лунок для посадки, здійснення перемішувань добрив). Такі лопати створені на основі висококласних зразків сталі – здебільшого це листова нержавійка найвищої якості. Такий інструмент стійкий до корозії, деформацій та має надійне кріплення рукоятки з полотном. Використання цього виду лопат є безпечним, практичним та ефективним.

Совкові лопати

Призначені для здійснення робіт з сипучими матеріалами. Це може бути зерно, пісок або гравій. Така лопата допомагає з легкістю здійснювати внесення добрив та переносити ґрунт, її також використовують у будівництві. Серед новинок можна зустріти полегшені совкові лопати, які мають полотна, створені на основі алюмінію, що пройшов спеціальне загартування. Такі лопати значно знижують навантаження при роботі.

Снігозбиральні лопати

Це моделі, які мають полотно у формі совка. Робоча поверхня виготовляється на основі алюмінію особливої легкості, перед використанням гарно загартованого. Рукоятки таких інструментів ергономічні та мають спеціальне покриття з ПВХ.

Особливої уваги заслуговують лопати телескопічного типу, які дають змогу регулювати довжину рукоятки. Крім того, існують спеціальні лопати для кемпінгу та автомобільні моделі, які відрізняються компактністю. Радимо звернути увагу і на лопати саперного типу (довжина держака від 60 до 80 сантиметрів). В останні роки виробники почали випускати такі інструменти складного та розбірного типу.

Купити недорого садові лопати можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner