Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Вимірювачі вологості грунту

Прилади для вимірювання вологості ґрунтів  відтепер можна купити за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині. Вимірювачі вологості ґрунту (тенсіометри, вологоміри) дають можливість здійснювати професійний контроль за вмістом води у зоні розташування кореневих систем рослин. Вони є незамінними для аграріїв, виробників декоративних та інших рослин. Знаючи показник зволоження, можна відрегулювати полив та зрошення. У нас також можна обрати інші сучасні вимірювальні прилади. Замовляючи вологоміри у нас, Ви гарантовано отримуєте точний і високоякісний прилад та вчасну доставку по всій Україні.

ГалереяСписок

Вирощування кожної з рослин вимагає індивідуальних умов та вимог до догляду. Якщо дотримуватися цих правил, цілком реально отримати бездоганний результат, який гарантує багаті урожаї. Наш інтернет-магазин eSad.com.ua готовий запропонувати клієнтам, які займаються агрономією та садівництвом, сучасні висококласні вимірювальні пристрої для здійснення замірів головних параметрів, що впливають на ріст і розвиток рослин.

Вимірювачі вологості ґрунту (тензіометри)

Не останнє місце в наших каталогах посідають вимірювачі вологості ґрунту, або тензіометри. Ці засоби забезпечують вимірювання поточних параметрів вологості землі в «похідних» умовах. Ви зможете порівняти всі значення, які дає пристрій, з необхідними для певного сорту рослин, щоб зі знанням справи внести корективи у процес зволоження ґрунту.

Основні переваги вимірювачів вологості ґрунту

 • Пристрої здатні давати точно вивірені показники навіть за умов застосування підвищеної складності;
 • Тензіометри гранично прості у використанні;
 • Зрозумілий інтерфейс дозволить розібратися з показуваними даними навіть на інтуїтивному рівні;
 • Здатність зберігати дані в пам’яті пристрою та переносити їх для здійснення вимірювань на інших ділянках;
 • Пристрої дозволяють порівнювати декілька показників;
 • Прекрасно працюють в тандемі з сучасними системами крапельного поливу;
 • Використовуються в широкому полі застосування (догляд за плодово-ягідними культурами і на відкритих ділянках, і в приміщеннях закритого типу, таких як теплиці або виноградники;
 • Доступна ціна.

Класифікація тензіометрів за принципом дії

Вимірювачі вологості ґрунту – це пристрої, які призначені для вимірювання сили натягу поверхневого типу в зоні при коренях рослин. Значення сили натягу зазвичай прямо пропорційне кількості вмісту води у відсотках.

Зважаючи на принцип дії, визначають три типи тензіометрів:

 • Аналоговий;
 • Цифровий;
 • Електронний.

Аналогові тензіометри відрізняються граничною простотою у використанні. Крім того, вони є найбільш надійними моделями, які забезпечують точний результат з похибкою вимірювання всього до 1,6%. Конструкція таких приладів передбачає порожнисту всередині трубку (довжина – від 20 до 100 сантиметрів), керамічний наконечник та прилад для вимірювання тиску води в трубці (манометр).

Вимірювачі, оснащені манометром цифрового типу відмінні від інших тільки завдяки способу обробки та подачі даних. Вимірювання можна здійснити, натиснувши всього одну кнопку. Вже впродовж кількох секунд на цифровому дисплеї з’являться виміряні показники. Роботу пристрою забезпечує цинкова батарейка 3V CR2032, заряд якої дає можливість провести 30 000 вимірювань.

Трубки тензіометрів мають різну довжину, що дозволяє вести заміри в ґрунті при глибині занурення від 20 до 90 сантиметрів.

Є моделі комбінованого типу, які можуть забезпечити вимірювання вологості ґрунту, рівня рН, освітленість та температуру. Детальніше про вимірювачі вологості грунту можна прочитати в описах до кожної конкретної моделі.

Інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує вимірювачі вологості грунту по низьких цінах з доставкою по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner