Вила садові
Купуючи вила, радимо звернути увагу на такі характеристики як вага насадки, кількість зубців, ширина робочої поверхні, матеріал, наявність захисного покриття. Для можливості регуляції держака відповідно до зросту майстра розроблені телескопічні моделі. Інструмент використовують для розпушування ґрунту, роботи із сіном чи соломою, органічними добривами. Купити вила садові за вигідною ціною рекомендуємо в інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми постачаємо вила для городу та саду, інший інвентар та інструмент безпосередньо від виробників, гарантуємо високу якість товару та тривалий термін експлуатації. Тепер купити якісний інструмент можна у будь-якому місті України. Діє оперативна обробка замовлень та швидка доставка.
- 121001722004
- 121001722003
- 121001722002
- 121001722001
- 121001700102
- 121001700105
- 121001700301
- 121001722005
- 121001700101
- 121001700103
- 121001700104
- 121001700201
- 121001700202
- 121001700203
Бездоганних садових вил потребують не лише люди, які мають здібність до професійного здійснення сільськогосподарських робіт, але й прості дачники та власники присадибних ділянок з невеличкими городами та садом. Обробляти земельну ділянку без подібного інструменту просто неможливо. Щоб вирощувати якісні урожаї, здійснювати їх збір та приводити до порядку город чи сад, садові вила більше ніж необхідні.
В асортименті нашого інтернет-магазину eSad.com.ua зібрані найкращі зразки вил садових від провідних виробників України та Європи. Кожен садівник зможе знайти саме ту модель, яка задовольнить потреби в тій чи іншій сфері діяльності. Пропонуємо звернути увагу на високоякісні моделі бренду Bellota, які відрізняються відмінною якістю та надійністю.
Різновиди садових вил
На сьогодні на ринку представлені найрізноманітніші моделі садових вил, які чудово допомагають здійснювати роботи в саду чи на городі. Обираючи необхідний інструмент, важливо правильно визначитися з цілями, яких Ви хочете досягнути за допомогою цього інвентарю. Нижче ми спробуємо пояснити, чим відрізняються вила різного призначення.
- Вила для перекопування. Такі моделі здебільшого виготовляють із загартованої сталі, яка обов’язково покривається спеціальним покриттям проти корозії. Вироби даного спрямування мають масивні зубці граненої, округлої або пласкої форми. Подібні вила – ідеальні помічники при перекопуванні ґрунту, а також чудово здійснюють розрівнювання поверхні землі та викопування коренів різних рослин. Якщо взяти звичайну лопату, то за її допомогою можна вивертати землю специфічними пластами. При цьому такий інструмент пошкоджує корені та негативно впливає на мікрофлору (наприклад, призводить до знищення дощових черв’яків). Вила здатні розпушувати землю і забезпечувати більш бережливе перекопування. Крім того, подібні вила демонструють відсутність налипання ґрунту на зубці, що значно спрощує процедуру використання інструменту. Вила для перекопування використовують і для аерації ґрунту – проколювання поверхні землі формують канали, які сприяють проникненню повітря до кореневищ рослин.
- Вила уборочні. Це полегшена варіація інструменту, який призначений для збирання сіна, скошеної трави, а також – перемішування компосту. Зубці таких вил мають більш тонку і видовжену форму, а держак відрізняється легкістю. Основною вимогою до вил цього типу є зручність.
- Вила для перегною. Робоча частина подібного інструменту складається з чотирьох зубців, які мають увігнуту форму. Такі вила схожі на ківш. Особливості конфігурації дозволяють набирати вилами перегній та вивантажувати його на садові тачки для подальшого використання.
- Вила картопляні. Ці вила схожі на інструмент для перекопування та мають пласкі зубці. Але, задля захисту картоплі, що перебуває під землею, такі вила мають гумові наконечники на зубцях.
Як правильно вибрати вила для саду
- Робоча область вил повинна бути виготовлена з матеріалу, особливо стійкого до вологи та різноманітних агресивних речовин;
- Краще всього купувати вила з вуглецевої сталі, яка має зовнішнє захисне покриття;
- Звертайте увагу на параметри зубців: вони повинні мати однакову довжину і розташовуватися на чітко визначеній відстані (наприклад, довжина – 35 сантиметрів, відстань між зубцями – 10 сантиметрів;
- Якщо вила виготовлені не з суцільного металу, місця зварювання не повинні містити тріщини і впадини;
- Держак вил повинен бути легким і міцним (дерево, або високоякісний пластик);
- Довжина держака повинна залежати від призначення інструменту (для перекопування – від 110 до 120 сантиметрів, для збирання сіна – 150 сантиметрів).
Використання вил у господарстві
Садові вила використовують для здійснення різноманітних робіт на присадибній ділянці. Серед них – перенесення сіна у тюках, аерація ґрунту, культивація тощо. Що б Ви не збиралися робити вилами, слід завжди обирати зручні й прості у використанні моделі.
В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити недорого садові вила, лопати, сапи, граблі з найкращими характеристиками. Замовлення приймаються в телефонному режимі з понеділка по п’ятницю. Доставку продукції здійснюємо по всій території України.