Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Сокири садові

Садові сокири належать до переліку найбільш необхідних інструментів у сільському, лісовому, садово-парковому господарстві, інших галузях. З допомогою топірців, сокир, колунів можна виконувати обрубування гілок, стовбурів дерев, заготовляти дрова, забивати обухом кілки та виконувати ряд інших маніпуляцій. Головними критеріями вибору інструмента мають бути вага, розміри держака та рубаючої поверхні. Купити сокиру за найкращим співвідношенням ціна-якість запрошуємо у нашому інтернет-магазині. Ми рекомендуємо широкий асортимент садових сокир від відомих виробників світу. У нас можна також вибрати туристичні сокири, колуни та інші моделі, замовити засоби для догляду за інструментами. Усі товари відповідають високим стандартам якості, виготовлені із високоякісної сталі, укомплектовані зручними держаками, прості у догляді, мають високий показник зносостійкості.

ГалереяСписок

Без такого інструменту, як садова сокира, здійснювати догляд за дачею, садом, городом та присадибною ділянкою дуже важко. За допомогою подібного інвентарю здійснюється широкий спектр робіт, серед яких – рубка дерев, столярні роботи, лісозаготівля. Загалом, всі без виключення сокири відрізняються простою і подібною конструкцією. Залежно від призначення, садівники можуть обирати колуни, моделі з різними габаритами, виготовлені на основі різних матеріалів. Крім того, сокири розрізняють між собою за типом загострення леза.

Види сокир згідно призначення

 1. Кемпінгові (туристичні). Це сокири, які мають порівняно невелику вагу (близько 1 кілограма) та довжину (до 400 міліметрів). Зазвичай рукояті таких сокир обрезинені, що гарантує запобігання вислизанню інструменту з рук. Окремі моделі продаються в комплектації з чохлами. Ці сокири можуть мати двосторонню робочу поверхню, що передбачає сокиру з одного боку і молоток – з іншого. Такі сокири корисні людям, які періодично виїжджають на природу. Додатково за допомогою такого інструменту заготовляють дрова, здійснюють прості теслярські роботи, які не вимагають професійного обробітку дерева.
 2. Теслярські (столярно-будівельні) сокири. Це інструменти високої універсальності з середньою довжиною рукояті (в межах 500 міліметрів) та вагою від 0,5 до 1,5 кілограма. За їх допомогою рубають дрова, обтесують колоди, обрубають гілки тощо.
 3. Колуни. В основному використовуються при рубці лісу та звалюванні дерев. Мають довгу рукоять, лезо клиноподібного типу та суттєву вагу (до 2 кілограмів).

Як правильно вибрати сокиру

При виборі сокири важливо звертати увагу на такі особливості:

 • Матеріал, який використаний в основі робочої частини – обуха та полотна, що завершується лезом. Найкраще обирати вироби на основі інструментальної, легованої або вуглецевої сталі;
 • Матеріал рукояті (найпопулярніший – деревина берези, дуба, ясена);
 • В окремих випадках садівники обирають цільнометалеві сокири з обрезиненою рукояткою;
 • Параметри довжини рукоятки – максимально ефективними вважаються сокири з оптимальною довжиною для виконання тих чи інших завдань (грубі роботи передбачають довгі держаки, теслярські роботи передбачають тонку роботу при незначних зусиллях, що диктує зменшену довжину рукояті, туристичні сокири мають найкоротші держаки);
 • Полотно та його форма (може бути заокруглена або пряма). Валочна сокира має розширене полотно, садова або теслярська – середнє, достатнє для акуратного зрізування деревини;
 • Лезо – може бути пряме або заокруглене, важливо звертати увагу на особливості заточки;
 • Вага сокири – дуже важливий параметр, від якого залежить зручність в процесі використання (легкі сокири дозволяють здійснення робіт з мінімальною втомою, важкі передбачають грубі роботи з рубки дров та повалення дерев);
 • Аксесуари у вигляді накладок для лез, які здійснюють захист від корозії, механічних ушкоджень, а також чохли для полегшення транспортування за допомогою підвішування на пояс.

Пропонуємо купити сокири садові та сумісні засоби заточки, представлені в асортименті нашого інтернет-магазину eSad.com.ua. Ми співпрацюємо тільки з провідними виробниками Європи, тому всі товари мають високу якість та надійність. Доставка продукції можлива в межах території всієї України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner