Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Італійські видавництва

Література італійських видавництв – це якісні поліграфічні зразки з чудовим змістом. Асортимент книг постійно доповнюється, тому стежте за оновленнями та замовляйте інформативні книги з корисними ілюстраціями в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua.
ГалереяСписок

Прекрасні видання з Італії надають розуміння класифікації декоративних рослин, популярних серед дизайнерів ландшафту. Крім того, на сторінках наших каталогів є книги німецького та польського походження.

Література від видавництва Vannucci Piante

Vannucci Piante – це видавництво, яке працює при одному з найбільших розплідників в Італії з однойменною назвою. У всьому світі цей розплідник є не лише відомим, але й визнаним в десятці найкращих. У видавництві Vannucci Piante з чіткою регулярністю друкують каталоги з переліком рослин, які вирощують на 470 гектарах території розплідника.

Здебільшого каталоги мають 500 сторінок. Вміст книги налічує описи та ілюстрації всіх 1500 сортів рослин, які вирощують в межах господарства. Всі рослини перелічуються за алфавітною градацією. Каталоги перекладені на російську мову, тому інформація, доповнена бездоганними ілюстраціями, буде гранично зрозумілою для українських читачів.

Читачі італійської літератури

Літературу від Vannucci Piante рекомендують таким категоріям споживачів:

  • Ландшафтним дизайнерам та їх помічникам;
  • Людям, які займаються торгівлею рослинами;
  • Оптовим постачальникам декоративних культур;
  • Працівникам сфери благоустрою;
  • Персоналу, що працює в садових центрах і розплідниках.

Ці каталоги будуть дуже корисними і для садівників-любителів. Наприклад, інформація про мистецтво топіарі, яку містить один із запропонованих нами каталогів, стане своєрідним путівником для садівників, які цінують оригінальність і мистецький підхід до справи. Створення скульптур на основі декоративних рослин – це вміння, яке гарантовано згодиться кожному, хто намагається якомога краще облаштувати свій сад.

Крім того, література від Vannucci Piante демонструє нові види рослин, які допоможуть реалізувати сміливі новаторські ідеї в оформленні простору. Краса ландшафту – це результат того мистецтва, якому вчать книги італійських видавництв.

Завважимо, що в нашому асортименті є прекрасний зразок ювілейного каталогу, який був випущений до 80-ліття з дня створення одного з найбільших розплідників Європи і світу. В ньому Ви знайдете:

  • Перелік рослин, які пропонує розплідник;
  • Поради з догляду за рослинами;
  • Рекомендації щодо використання тих чи інших культур;
  • Інформації про скульптури на основі декоративних рослин та інші види садових скульптур;
  • Популярні композиційні рішення дизайну ландшафтів.

Ми співпрацюємо також з іншими італійськими видавництвами. Наприклад, Great Italian Gardens презентує чудові зразки книг про сади, розташовані в Італії, Ватикані та Швейцарії.

Купити недорого книги італійських видавництв можна, оформивши замовлення в інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми оперативно поставляємо товарні позиції в будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner