Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Добрива для рослин

Препарати для підгодівлі рослин є складними речовинами, які сприяють поліпшенню головних показників землі, на якій вирощуються ті чи інші культурні рослини. Таке поліпшення сприяє здоров’ю рослин та допомагає отримувати відмінні врожаї. За допомогою мінеральних чи органічних добрив покращується ґрунт, а також вирішуються проблеми його складу та родючості. За допомогою внесення добрив та їх комбінування можна досягти не лише високої родючості, але й підвищувати урожайність рослин. При цьому контролюється баланс вмісту біологічно активних сполук, що містяться в ґрунті. Добрива сприяють поліпшенню якості продуктів рослинництва. 

ГалереяСписок

Класифікація добрив згідно їх видів

Для сучасних садівників та дизайнерів ландшафтів представлений широкий спектр препаратів, орієнтованих на поліпшення умов для росту тих чи інших культур. Провідні виробники добрив випускають продукцію, орієнтуючись на новітні розробки та дослідження. Це дозволяє створювати екологічні продукти, які абсолютно безпечні для здоров’я людей. 

Серед груп добрив можна виділити наступні:

  • Водорозчинні, концентровані в вигляді порошків;
  • Гранульовані, що передбачають наявність водорозчинного порошку всередині гранул;
  • Твердотільні, представлені у формі свічечок;
  • Рідкі, що являють собою суспензії.

Добрива також ділять на групи згідно компонентів:

  • Органічні;
  • Мінеральні;
  • Органічно-мінеральні;
  • Бактеріальні;
  • Мікродобрива.

При виготовленні органічних добрив виробники послуговуються виключно натуральними матеріалами. Перевагою таких препаратів є їх делікатна дія. Органічні добрива не обпалюють корені рослин. При цьому є можливість виростити екологічний урожай без будь-яких шкідливих домішок.

Мінеральними добривами називають суміші, що передбачають  синтез штучного типу. Рослинам постачаються поживні речовини у вигляді мінеральних солей. Дія таких добрив блискавична, вплив – високо інтенсивний. Тому більшість садівників та працівників сільського господарства віддають перевагу саме мінеральним добривам. 

При виготовленні мінерально-органічних добрив компонуються корисні компоненти. Таким чином, урожай буде екологічним, а дія препаратів – швидкою.

Бактеріальні добрива передбачають саме бактеріальний вплив на рослини. Корисні бактерії сприяють покращенню росту культур.

Своєю чергою, мікродобрива дають рослинам необхідні їм мікроелементи.

Особливості внесення добрив

При внесенні препаратів у грунт радимо керуватися рекомендаціями виробника. Провідні бренди пропонують користувачам детальні інструкції щодо використання добрив. Завважимо, що без страху передозування можна вносити добрива пролонгованої дії (наприклад, Екоте, Яра Віла та інші). Такі суміші забезпечують контрольоване виділення поживних речовин впродовж тривалого часу. Одного внесення препарату вистачає на 2 – 6 місяців (залежно від призначення та складу).

Купити добрива для рослин від провідних світових виробників ви можете, замовивши відповідний товар на нашому сайті eSad.com.ua. Наша команда забезпечить швидку доставку товару в будь-який населений пункт України. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner