Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Вимірювач діаметру плодів

Професіонали у сфері садівництва знають: мало виростити якісний урожай і зібрати його, адже після збору всі ягоди, фрукти і овочі слід перевірити на якість. Для цього застосовують процес калібрування. Принцип цього процесу полягає у розфасовці зрілого урожаю згідно габаритних розмірів плодів. На сторінці eSad.com.ua можна замовити та купити з доставкою по всій Україні пристрій для калібровки плодів. Цей вимірювач діаметру й калібровки плодів є незамінним на виробництвах, які реалізовують плодово-ягідну продукцію, простий у використанні та довговічний. Співвідношення ціна-якість на набори вимірювачів і калібровки плодів в нашому інтернет-магазині оптимальне. У нас також можна обрати інші сучасні вимірювальні прилади. Діє оперативна обробка замовлень та доставка товару по всій території України.

ГалереяСписок

Таку процедуру зазвичай проводять безпосередньо перед тим, як упакувати зібраний урожай чи то для транспортування на продаж, а чи для зберігання у спеціальних приміщеннях.

Вимірювачі діаметру плодів

Кожен із власників земельних ділянок, де, по суті, проходить весь процес вирощування фруктів та овочів, з увагою ставиться до такого приладдя, як калібратори. Вони допомагають спростити розфасовку продукції та якісно здійснити її транспортування та зберігання. Такі інструменти необхідні не лише для власників великих садів чи плантацій – у приватних господарствах також успішно сортують фрукти, ягоди і овочі згідно їх розмірів.

Переваги вимірювачів діаметру плодів

 • Інструменти, які є шаблонами, виготовляються з високоякісних, екологічно безпечних матеріалів;
 • Інструмент являє собою набір різних кіл з фіксованими діаметрами;
 • Моделі, призначені для калібрування невеликих кількостей плодів, виготовляються з пластику;
 • Інструменти дуже зручні у використанні;
 • Калібратори мають легку вагу і не завдають втоми;
 • Комплекти зазвичай складаються з 8 різних за діаметром шаблонів (від 55 до 90 міліметрів, або від 25 до 60 міліметрів).

Для сортування великих об’ємів продукції на агропідприємствах використовують спеціалізовані машини. Наш інтернет-магазин пропонує виключно калібратори ручного типу.

Калібрування фруктів за розміром

Є три розміри, на які зважають при калібруванні:

 1. Великий;
 2. Середній;
 3. Дрібний.

Прийнятною похибкою при вимірюванні та відхиленням від узагальнених показників є показник в 5 міліметрів.

Перелік фруктів, які піддають калібруванню

 • Яблука всіх сортів (як зимові, так і літні);
 • Груші;
 • Кісточкові, які мають великі розміри;
 • Екзотичні фрукти.

При експорті екзотичних фруктів в жодному разі не можна обійтися без калібрування. Ділять за розмірами всі сорти лимонів, лайму, мандаринів, апельсинів, грейпфрутів, клементинів. Прийнятний розмір для цитрусових – від 42 до 45 міліметрів. Менші фрукти продавати заборонено (крім клементинів, для яких визначений мінімальний розмір в 32 міліметри).

Після здійснення калібрування фрукти обов’язково сортують за зовнішнім виглядом, та ступенем зрілості. Відбираються здорові, не пошкоджені плоди. Всі фрукти ділять на стандартні, нестандартні, браковані і такі, які підпадають під категорію відходів.

Пропонуємо купити недорого вимірювачі діаметру плодів та інші прилади (термометри, вологоміри), які представлені на сторінках сайту інтернет-магазину eSad.com.ua. Всі товари, які ми поставляємо клієнтам, проходять жорсткий контроль якості. Доставку замовлень здійснюємо в чітко визначені терміни по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner