Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

pH-meter / вимірювач рівня pH у ґрунті

Професійний pH-meter (вимірювач рівня pH у ґрунті) відтепер можна замовити і купити за оптимальною ціною в нашому інтернет-магазині. Вимірювачі рівня pH (pH-meter) дозволяють здійснювати точний контроль за хімічним складом у зоні розташування кореневих систем рослин. Вони є незамінними помічниками для аграріїв, виробників декоративних, плодових та інших рослин. Знаючи показник pH (кислотності), можна відкоригувати внесення органічних та мінеральних добрив. У нас також можна придбати інші вимірювальні пристрої від відомих світових виробників. Замовляючи pH-метри у нас, Ви гарантовано отримуєте точний і високоякісний прилад та вчасну доставку товарів по всій Україні.

ГалереяСписок

Для отримання багатого урожаю з бездоганними смаковими якостями будь-яких плодів садівники стежать не лише за тим, як рослина розвивається. Окрім стану рослин та темпу їх розвитку, обрізування та підв’язування, необхідно звертати увагу на різні зовнішні фактори, здатні вплинути на ефективний ріст та розвиток як плодових, так і декоративних культур. Існує багато чинників, які безпосередньо впливають на рослини:

  • Кількісний показник субстрату;
  • Якісний показник землі;
  • Кількість та якість води, якою проводяться зрошення;
  • Правильне внесення добрив в необхідній кількості;
  • Показники температури і вологості повітря;
  • Освітлення;
  • Концентрація іонів водню в ґрунті – рівень pH, або іншими словами – рівень кислотності.

Вимірювачі кислотності (pH) у ґрунті

Відомо, що при низькому рівні pH рослини здебільшого мають проблему з отриманням необхідної для нормального розвитку мікроелементів. А кислотність ґрунту понад міру здатна заблокувати процес, при якому відбувається всотування рослиною мікроелементів. Як мікроелементи, так і макроелементи є дуже важливими складовими, від яких залежить правильний ріст і розвиток рослин.

Для того, щоб виміряти pH (кислотність), що є по суті водневим показником, садівники професіонали і аматори в питанні вирощування рослин використовують спеціальні прилади, які називаються pH -метрами. Вони портативні та надзвичайно зручні.

Види pH-метрів

Всі вимірювачі кислотності за своїми характеристиками діляться на два види:

  1. Стаціонарні pH-метри. Це зразки професійного обладнання, що часто використовується в діяльності промислових підприємств. Крім того, такі прилади використовують в медичній сфері, при догляді за теплицями чи при догляді за рослинами, вирощуваними за допомогою гідропонного методу. Такі прилади розміщують у воді або занурюють в ґрунти чи інше середовище. За їх допомогою ведеться безперервний контроль показників pH. Подібного типу пристрої спеціально оснащують електродами зовнішнього типу. Стаціонарні pH-метри мають дуже високу точність (похибка вимірювань мінімальна). Серед приладів цього виду є моделі з вбудованими акумуляторними батареями (для виконання автономного вимірювання) та пристрої, що оснащені адаптером, який дозволяє роботу від мережі.
  2. Портативні (кишенькові) pH-метри. Моделі такого виду мають абсолютно компактні розміри і невелику вагу. Ними дуже зручно користуватися. Здебільшого такі прилади створюють у формі, схожій на ручку. Портативні pH-метри є оптимальним варіантом для роботи в «польових» обставинах. Їх легко транспортувати, вони займають мінімум простору. Ці прилади мають особливу зручність, компактність та особливо універсальні. Окремі зразки можна використовувати не лише для вимірювання кислотності – за їх допомогою вдається виміряти показники температури і електропровідності.

Пропонуємо звернути увагу на недорогі pH-метри (вимірювачі рівня pH у ґрунті), ваги, термометри, представлені в каталогах нашого інтернет-магазину eSad.com.ua. Обрані клієнтами товари надсилаємо в будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner