Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Гумка для щеплень

Щеплення – важливий процес у садівництві, який забезпечує появу оновлених рослин з поліпшеними характеристиками. Здавна люди шукали способи, щоб проводити щеплення максимально ефективно. Тепер для ефективного щеплення створені надійні та прості в експлуатації допоміжні засоби. До їх числа належать спеціальні гумки (резинки). Замовити та купити гумки для щеплення рослин можуть виробники рослинної продукції та садівники-любителі на сайті eSad.com.ua. Разом із гумками вигідно замовляти садові вари та бальзами. Ми продаємо найкращі товари від виробників з бездоганною репутацією, здійснюємо оперативну доставку покупок в усі регіони України.

 

ГалереяСписок

Сьогодні існує безліч інструментів для щеплення рослин, серед яких не останнє місце займають ножі та секатори. Але садівники, які часто здійснюють щеплення, переконані, що стовідсоткового успіху можна домогтися тільки за умови використання спеціальних засобів для обмотування прищеплених частин після процесу щеплення. Одним із таких засобів є гумка для щеплень.

Гумові смужки – запорука успішного щеплення

Смужки із гуми, які сьогодні широко використовують для повноцінного з’єднання прищеплюваних частин рослини, зарекомендували себе як дієві засоби, які гарантують ідеальне зрощення прищепи та підщепи. Гумки для щеплень виготовляються з висококласних матеріалів, які обробляються з використанням новітніх технологій. Сьогодні гумки для щеплень демонструють значно кращі результати, ніж альтернативні засоби у вигляді ізоляційної стрічки чи смужки на основі текстилю.

Переваги гумки для щеплення

 • Висока еластичність;
 • Гнучкість;
 • Гранична міцність;
 • Здатність утримувати частини рослини, не перетягуючи їх та не перешкоджаючи руху соків;
 • Стабільний захист прищеплюваної рослини від несприятливих кліматичних явищ;
 • Строго фіксований період застосування (від 3 до 4 тижнів);
 • Зменшення натягу гумки після завершення часу застосування;
 • Забезпечення проникності повітря в місце щеплення;
 • За допомогою гумки можна здійснити легку фіксацію частин рослини;
 • Гумка прекрасно розтягується до потрібних розмірів;
 • При щепленні за допомогою гумки зберігається необхідний температурний режим в зоні з’єднання частин;
 • Гумки легко знімати з рослин, при цьому пошкодження абсолютно виключені.

Як здійснювати щеплення за допомогою гумки

Перш за все, слід зробити правильні зрізи на живці з обох сторін, які матимуть вигляд клина з плоскою формою. На поверхні прищеплюваної гілки слід зробити надріз Т-подібної форми. В ідеалі на черенку для щеплення має бути 4 – 5 бруньок. Живець обережно «встромляють» в спеціально підготований надріз. Після проведення цієї маніпуляції місце, де з’єднані дві частини рослини, фіксують за допомогою гумки.

Смужка з гуми допоможе здійснити щеплення з особливою надійністю та щільністю. Таким чином рослина стовідсотково приживеться, і вже в найшвидшому майбутньому садівник буде насолоджуватися володінням оновленого сорту рослини з відмінними характеристиками. Завважимо, що в процесі щеплення важливо не лише використовувати рекомендовані засоби, але й проявляти максимальну увагу в ході роботи.

Галузі застосування прищепної гумки

Гумки для щеплення широко застосовують в садово-парковому господарстві. За їх допомогою здійснюють щеплення в лісництвах, на плантаціях та на територіях великих розплідників. Такий засіб для щеплення рослин необхідний для вищих навчальних закладів, які готують аграріїв. Не менш важливою подібна гумка є в процесі створення нових поліпшених рослин в ботанічних садах. Працівники садових центрів за допомогою щеплень з використанням гумок дають клієнтам можливість купити ідеальні, життєздатні саджанці, з яких невдовзі виростуть бездоганні рослини.

В якій сфері б не застосовувалася гумка для щеплень, вона ідеально відіграє свою функціональну роль. Якщо Ви збираєтеся здійснити щеплення і не хочете хвилюватися за приживлення прищепленого живця, обов’язково придбайте такий дієвий засіб для втілення мети в реальність. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які виготовляють продукцію, варту найвищої похвали. За необхідності наші консультанти дадуть Вам відповіді на будь-які запитання.

Купити гумку для щеплень найвищої якості можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Наші ціни Вас приємно здивують. Сервіс магазину передбачає всі для зручності для клієнта – замовлення можна оформити за допомогою телефонного дзвінка, ми швидко обробляємо заявки клієнтів та надсилаємо продукцію в будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner