Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Захист від кротів

Часто старання городників, садівників, ландшафтних дизайнерів зводяться до нуля через появу на ділянці кротів. Безневинні, на перший погляд, тварини не тільки псують зовнішній вигляд території, а й знищують коріння рослин. На допомогу приходить сітка від кротів – її застосовують на домашніх і професійних ділянках, перешкоджаючи створенню мережі харчових ходів крота.

ГалереяСписок

Де і як можна застосувати сітку від кротів

Пухкі горбики ґрунту, що з'явилися на ділянці – ознака того, що звірята вже почали заселення території, риють підземні лабіринти. Пластиковий захист укладається на обмежених ділянках, на яких потрібно зберегти цілісність поверхневої кулі ґрунту:

 • на городах;
 • садових ділянках, ягідниках;
 • в теплицях;
 • полях для гольфу;
 • клумбах.

Крім бар'єра від землерийки щільне сплетіння ефективно стримує ґрунти на схилах, не дозволяючи вимивати родючий шар.

Укладання проводиться двома способами:

 1. Горизонтальна укладка виконується в разі, коли тварини вже є на ділянці. Вириту землю вони викидають на поверхню, а Кротова сітка не дозволяє цього робити, вони змушені піти на незахищену місцевість. Такий захист застосовують на високих грядках в теплиці, газонах.
 2. Вертикальний спосіб більш енергомісткий, але надійний. Встановлена по периметру ділянки сітка обмежує пересування тварин.

Іноді роблять суцільний захист, застосовуючи обидва методи.

Характеристики сіток

Антикротову сітку підбирають з урахуванням площі, яку потрібно захистити від діяльності звірків. Пропонуємо якісний захист від кротів у вигляді рулонної сітки італійського виробника Tenax, продукція якого перевірена на етапі виробництва і має всі необхідні сертифікати.

Рулони виготовлені з міцного пропілену. Цей матеріал довговічний, термін придатності не обмежений. Для зручності користувача випускають рулони, що дозволяють без стиків покрити більшу площу, витративши на процес укладання мінімум часу.

Сітка від кротів – незамінне пристосування для тих, хто націлений підтримувати порядок на своїй території, ефективний засіб в боротьбі з цими звірками. Після укладання сітки кроти, не маючи можливості викидати назовні землю, незабаром залишають ділянку. Поліпропіленовий захист від кротів не завдає шкоди тваринам. Він не лякає їх, не знищує, просто механічним способом перекриває доступ на територію.

При виготовленні використовують технологію подвійного витягування, внаслідок чого отримують матеріал:

 • міцний на механічне розтягнення;
 • стійкий до інтенсивних навантажень;
 • еластичний;
 • безпечний для екології: не виділяє в ґрунт і атмосферу хімічних речовин, стійкий до ультрафіолетових променів.

У порівнянні з металевими, поліпропіленові рулони важать менше, вони легкі, їх зручно перевозити, укладати. Розмір вічок оптимальний – звір через них не пробереться, а коріння рослин відчувають себе вільно.

Ще одна перевага сітки проти кротів – вона багатофункціональна. При потребі з матеріалу можна зробити міцну, легку клітку для птахів, зробити огорожу для дрібної худоби або вентильоване накриття.

Якщо ви вирішили позбутися злісних шкідників полів, садів, галявин, варто замовити та купити сітку від кротів в нашому інтернет-магазині з доставкою в усі куточки України. Особливо актуальна пропозиція для жителів лісостепової зони, а саме Тернопільської, Вінницької, Полтавської, Черкаської, Харківської та інших областей, де знаходиться основний ареал проживання тварини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner