Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Секатори STAFOR (Італія)

Італійські секатори STAFOR широко представлені на світовому та вітчизняному ринку. Розробниками створені найрізноманітніші модифікації для виконання обрізок гілок та пагонів різної товщини, збору врожаю, зрізання квітів, виконання інших завдань. Стане у нагоді він працівникам спеціалізованих господарств, а також садівникам-любителям. Обираючи секатор Стафор, радимо звернути особливу увагу на його вагу, розмір ручок, тип ріжучої голівки, амортизаційну систему, змінність деталей та інші важливі параметри. Секатори STAFOR – це висока якість, безперебійність у роботі та довговічність.

ГалереяСписок

Обрізка рослин​ та її залежність від інструменту

Відомо, що обрізка як декоративних, так і плодових культур має свої особливості і тонкощі. Залежно від того, які саме пагони обрізають, вибирається відповідний садовий інструмент. Наприклад, процес обрізки живих пагонів має багато відмінностей з обрізкою сухих гілок. При зрізанні живої гілки важлива чіткість зрізу, щоб рослина не втратила здатності розвиватися. Кора в такому випадку повинна залишатися неушкодженою.

Зрозуміло, що кожен інструмент лінійки Стафор зі своїми особливостями буде по-різному виконувати подібну задачу. Багато садівників практикують купівлю одразу кількох секаторів різного призначення, використовують сучкорізи, пили та інші зразки.

Основні переваги секаторів STAFOR

 • Леза виготовляються з високовуглецевої загартованої сталі;
 • Твердість лез гарантує тривалий період експлуатації без додаткових заточувань;
 • Окремі моделі характеризуються наявністю змінних деталей, які легко замінити при потребі;
 • Деякі зразки модельного ряду мають здатність до регулювання лез;
 • Чітко розрахована компресія пружини дозволяє амортизацію зусиль кисті руки;
 • Процес зрізання гілок має поступовий характер;
 • Ручки виготовлені за всіма принципами ергономіки та зручності;
 • Матеріал, з якого виготовляють ручки – поліпропілен;
 • Ручки мають покриття або каучукову поверхню для мінімізації ковзання;
 • Інструмент зручно тримати в руці.

Серед асортименту STAFOR можна знайти як універсальні вироби, що підходять для кількох типів робіт, так і інструменти вузького призначення.

Різновиди секаторів від STAFOR

 • Обвідні моделі (лезо, розташоване згори має вигнуту назустріч рухомому лезу знизу, що забезпечує чистоту зрізу) мають високу універсальність;
 • Секатори типу ножиці (має рухомі леза, які функціонують по прикладу садових ножиць) - використовуються для обрізки квітів, лози винограду та нетовстих живих пагонів діаметром до 100 міліметрів;
 • Упорні з нерухомим верхнім лезом та рухомим нижнім, використовується для обрізки гілок, товщих від 100 міліметрів.

Бренд STAFOR – визнаний виробник садових інструментів

Італійська компанія STAFOR була заснована в 1975 році. За цей час виробник встиг поєднати кращі сталеварні традиції Італії та новаторські ідеї виготовлення інструментів. На базі фірми постійно проводяться науково-технічні дослідження, які потім виливаються в бездоганну практику виготовлення садового інвентарю і техніки.

Пропонуємо купити по доступним цінам секатори STAFOR та засоби догляду за ними в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі товари, представлені у нас, пройшли контроль якості та мають гарантію тривалого використання. Замовлення обробляємо максимально швидко, доставку здійснюємо в усі без виключення регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner