Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Секатори Lowe (Німеччина)

Німецька компанія Lowe презентує користувачам із різних країн світу лінійку секаторів, яка налічує понад 40 моделей. Відтепер купити якісний механічний секатор Lowe і засоби догляду за вигідною ціною можуть спеціалісти із різних регіонів України. Для найвимогливіших клієнтів створено ряд зразків, які призначені для роботи із гілками та пагонами різної товщини, для обрізки декоративних, плодово-ягідних культур, збору урожаю та виконання інших завдань. Усі інструменти володіють високим показником зносостійкості, зручні та практичні. Обираючи для роботи секатор Lowe, можна бути впевненому у якості зрізів та бездоганно виконаних завданнях.

ГалереяСписок

Особливості секаторів Lowe

Кожен з інструментів виготовлений таким чином, що не потребує ретельного догляду. Невибагливість у використанні – один з головних плюсів товарів виробництва бренду. Крім того, такі вироби легкі та зручні у використанні, що пояснює їх високу популярність на світовому ринку. Сьогодні продукція Lowe (сучкорізи, секатори, пили) експортується в понад 80 країн світу.

Збірка інструментів відбувається в Німеччині. Кожна модель після ретельної збірки проходить контроль якості. Вироби виготовляються на основі запатентованої сталі LÖWE original, яка має здатність залишатися в загостреному стані впродовж тривалого часу. В сталі присутній вуглець, який призначений запобігати надщербленню та зберігає міцність виробів.

Всі секатори оснащені легкими руків’ями, а покриття рукояток забезпечує неможливість ковзання руки під час роботи. Ручки максимально ергономічні та повністю нівелюють можливість втоми внаслідок роботи.

Види секаторів LÖWE

Секатори від німецького бренду допомагають впоратися з роботою при догляді за виноградниками та садами, а окремі моделі здатні якісно зрізати деревину. Такі інструменти придатні до застосування як аматорами, так і професіоналами в садівництві.

Лінійка Lowe вкл​ючає в себе такі моделі:

  • Секатори з коваделком – моделі, які мають вигнуте лезо і упор, дозволяють контроль ріжучої поверхні, призначені для обрізки пагонів і сучків діаметром від 18 до 20 міліметрів;
  • Садові ножиці – вироби, невеликі за розмірами, зручно розташовуються у руці, мають маленьку головку та легко загострюване лезо, перерізають гілки та сучки діаметром від 10 до 20 міліметрів;
  • Секатори з загостреною голівкою та коваделком – моделі, які здатні впоратися з обрізкою у важкодоступних місцях, регульована ширина захвату, ідеальні для виноградників;
  • Двосторонні сучкорізи – вироби з регульованою шириною захвату, мають спеціальний винт для встановлення відстані між ручками, змінне лезо;
  • Сучкорізи для товстих гілок – моделі, призначені для роботи обома руками, перерізає гілки від 10 до 40 міліметрів;
  • Садові ножиці з вигнутими назовні рукоятками, з рукоятками, вигнутими всередину та рукоятками, здатними обертатися навколо своєї осі.

Обрати з різноманіття секаторів Lowe той, який найбільше відповідає потребам вашого саду, насправді неважко. Звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину eSad.com.ua за потреби кваліфікованої консультації. В нашому асортименті Ви знайдете бездоганні секатори німецького виробництва, змінні деталі, засоби догляду та інші товари, здатні задовольнити будь-які потреби садівників. Секатори Lowe – це завжди надійність, довговічність та доступна ціна. Доставку здійснюємо в усі без виключення населенні пункти України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner