Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Секатори GIELLE (Тайвань)

Всесвітньо відомі секатори від бренду GIELLE вважаються одними з найпопулярніших у світі. Виготовляють тайванські інструменти на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів. Моделі GIELLE, які представлені у нашому Інтернет-магазині розраховані на виконання різноманітних професійних завдань, пов’язаних із обрізкою рослин, збором урожаю, зрізанням квітів. Леза не потребують частих заточок, володіють високою стійкістю до деформацій, поломок, іржі, корозії. Відповідно до статі майстра, розміру долонь, інших вимог та побажань, можна обрати зручну модель, яка служитиме господарю впродовж багатьох років, не втрачаючи первинні технічні характеристики. Радимо також звернути увагу на засоби догляду за інструментом. Купити тайванські секатори за вигідною ціною тепер можуть спеціалісти із різних міст України.

ГалереяСписок

Пропонуємо звернути увагу на продукцію тайванської фірми GIELLE, яка успішно завойовує сталі позиції на ринку інструментів для садівництва. Основною метою своєї діяльності компанія визначає якісне наповнення торгових платформ інвентарем, який відповідає всім усталеним нормам. Ще однією перевагою продукції GIELLE (сучкорізів, секаторів, пил, інших інструментів) є гнучка цінова політика – тут виготовляють інструменти, які можуть бути значно дешевшими від аналогів інших брендів. Але низька ціна ніяким чином не позначається на якості продукту – відгуки задоволених покупців свідчать, що секатори від даної фірми цілком відповідають очікуванням.

Переваги п​​родукції GIELLE

Всі інструменти, виготовлені на заводах компанії, мають високий рівень безпеки. Конструкція інвентарю виключає можливість травм за умови правильної експлуатації. При цьому, травматизм виключений як для людини, так і для рослин, які обрізають секаторами від GIELLE.

Кожна модель гарантує якісні зрізи. Після яких обрізані гілки швидко загоюють рани та не піддаються процесу гниття. Секатор від даного бренду успішно перерізає живі гілки, не перетискаючи їх та не завдаючи шкоди. З використанням правильно підібраного секатора рослини не піддаються зараженню різноманітними інфекціями.

Методом дослідів та експериментів в GIELLE розробили унікальну конструкцію кожного з інструментів. Секатори не ламають гілки рослин, затискаючи їх спеціальним упором або на ковальнею і забезпечуючи чистий ідеальний зріз.

Виробник потурбувався і про зручність для садівника – після проведення робіт не відчувається втома або дискомфорт. Секатори виробництва тайванської компанії дуже зручні у використанні і забезпечують легкість в процесі роботи. На відміну від інших інструментів, призначених для догляду за садом, секатори дають можливість робити зрізи з прикладанням мінімальних зусиль.

Характеристики секаторів GIELLE

  • Висока ергономічність;
  • Основа лез – тільки високоякісна сталь;
  • В основній своїй масі секатори від GIELLE виконані в класичному стилі;
  • Збалансованість рукояток;
  • Матеріал для рукояток – посилений ПВХ;
  • Рукоятки покриті спеціальним покриттям для мінімізації ковзання;
  • Оптимальна довжина для кожної конкретної моделі;
  • Легка вага;
  • Доступна ціна.

З секаторами від GIELLE, представленими в нашому каталозі, догляд за рослинами буде приносити тільки задоволення. Ви можете обрати саме ту модель, яка забезпечить якісне виконання потрібних Вам робіт.

Замовлення інструмента та засобів заточки можна зробити, звернувшись на електронну скриньку, або за телефонами, які опубліковані на сайті eSad.com.ua. Вас приємно здивують ціни на високоякісну продукцію. Доставка відбувається в короткі терміни після оформлення замовлення по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner