Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Лопати Bellota (Іспанія)

Якісна добротна лопата – незамінний інструмент для сучасних садівників і городників, працівників спеціалізованих господарств. Спектр робіт, які виконуються за допомогою лопат, дуже широкий. Саме тому цей вид інвентарю представлений в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua різноманітними зразками, здатними вразити як своєю міцністю, так і лаконічним оформленням. Пропонуємо звернути увагу на лопати, створені відомою іспанською компанією Bellota. Ці моделі виготовлені із високоякісних матеріалів, надзвичайно зручні та ергономічні. Працюючи із лопатою Беллота, майстер не докладає надмірні фізичні зусилля, що важливо як у виробничих умовах, так і для садівників-любителів. Купити лопату  Bellota та інший городній і садовий інвентар з доставкою вигідно в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо найкращі товари від виробників з бездоганною репутацією.

ГалереяСписок

Корпорація Bellota вже понад 100 років виготовляє інструменти для садівництва і городництва. Крім того, бренд може похвалитися бездоганними запчастинами для сільськогосподарської техніки. Сьогодні компанія входить у вісімку найбільш відомих компаній-лідерів світового ринку, які спеціалізуються на виготовленні інвентарю (граблі, лопати, сапки, вила).

Продукція компанії Bellota випускається за принципом «під ключ». Тут однаково успішно кують метал та проводять остаточне оформлення продукції згідно затвердженого дизайну. Строгий контроль якості забезпечує стовідсоткову міцність кожного продукту.

Переваги лоп​ат Bellota

  • Інструмент виготовляється у строгій відповідності світовим стандартам;
  • Ефективність та зручність у використанні;
  • Універсальність (можна використовувати як в городництві і садівництві, так і в будівництві);
  • Бездоганні матеріали (висококласна сталь, міцне дерево);
  • Висока ергономічність;
  • Доступна ціна.

Сфери використанн​я лопат Bellota

Лопати бренду Bellota чудово допомагають при перекопуванні ґрунту, висадці рослин, зборі урожаю. Ремонтні та будівельні роботи також не обходяться без цього інструменту. Будь-яка сфера діяльності людини може потребувати використання якісної лопати. Саме тому на сторінках каталогів нашого інтернет-магазину представлені різнотипні зразки, призначені для тих чи інших видів робіт. У нашому асортименті Ви знайдете совкові та штикові лопати, які допоможуть впоратися з означеним полем роботи. При цьому, конструкція моделей передбачає мінімальне навантаження на опорно-руховий апарат людини.

Види лопа​​т Bellota

Серед лопат бренду Bellota представлені найкращі зразки таких видів:

  1. Штикові лопати. Моделі 3100, 3101, 3103 і 3104 з серії MFV мають гострі леза, виготовлені на основі сталі листкового типу, яка пройшла відповідне гартування. Крім того, така лопата має бездоганне антикорозійне покриття. Такі лопати ідеальні для вирівнювання поверхні ґрунту та здійснення робіт по посадці рослин. Інструмент відрізняється ергономічними рукоятками, які мають порожнини всередині, що забезпечує легкість у використанні. Держаки оснащені двома накладками для зручного охоплення руками. Моделі 5559 ML 5573-26 ML і 5604-26 MM оснащені гострим лезом, за основу якого взята кована загартована сталь. Ці лопати також мають антикорозійне покриття. Моделі цієї лінії міцні, не піддаються деформації та зламам. За їх допомогою можна виконувати різноманітні земляні роботи як на присадибній ділянці, так і в лісовому господарстві. Робоча поверхня кріпиться до держака спеціальною фронтальною втулкою.
  2. Совкові лопати. Це зразки 5520, 5522 і 5525 (МА). Ідеальні для збирання землі, опалого листя чи трави. Крім того, їх використовують для прибирання снігу, або при внесенні добрив при висадці різних культур. Ці лопати дуже легкі, їх совок виготовлений з алюмінію, що відрізняється легкістю і стійкістю.

Купити недорого лопати Bellota та сумісні засоби догляду з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми гарантуємо якість продукції та тривалий термін її використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner