Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Серпи, коси, мачете

Серп, коса і мачете – це інструмент, призначений для ручної обрізки трав'яний трав'яного покрову, густих чагарників, бур'бур'янів та тонких гілочок дерев. Складається такий інвентар з леза та ручки. Лезо може бути різної форми, і саме від нього залежить призначення того чи іншого зразка ріжучого інструмента.

Обійтися без подібного інвентарю, навіть маючи невелику присадибну ділянку, неможливо. Відомо, що трава на газонах, або в садку чи на інших типах ландшафту відростає досить швидко. Тому переважна більшість садівників і городників рано чи пізно постають перед потребою купити серп, косу або мачете. Ці інструменти значно полегшують процес догляду за садом чи присадибною ділянкою. Якщо Ви бажаєте створити бездоганний ландшафт, обов’язково купіть собі відповідний ріжучий інвентар, який допоможе утримувати присадибну ділянку в порядку.

Сучасні виробники виготовляють бездоганний інвентар з лезами високої міцності та зручними, ергономічними ручками. Для того, щоб правильно вибрати інструмент, треба, в першу чергу, визначитися з його призначенням. Нижче ми спробуємо пояснити, для чого використовують тій чі інший вид ріжучого інвентарю.

Інструменти та їх призначення

  1. Коса – це інструмент, призначений для ефективного видалення трав’трав'яного покрову, який завдяки інтенсивному росту рослин втратив свою акуратність. Коси допомагають прибрати траву або бур’яні з порівняно великих за площею ділянок. За їх допомогою можна перерізати навіть товсті стебла. Рукояті кіс виготовляють приблизно в одному розмірі – приблизно півтора метри. На кінці рукояті кріпиться довге клиноподібне вигнуте лезо, яке має виключно одностороннє загострення. В усіх випадках коси не гострять, а відбивають молотком для поліпшення ріжучих якостей. Наш інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує купити як повноцінну косу з рукояттю, так і леза для заміни елементів, які втратили свою ефективність та гостроту.
  2. Серпи – це інвентар, призначений для видалення небажаної рослинності на невеличких за розмірами ділянках. Ними з легкістю можна очищати грядки в містах від бур’бур'янів, або здійснити підрівнювання газону. Леза цих інструментів мають форму півмісяця з ріжучою кромкою, представленою невеличкими зубцями. Таким інструментом легко зрізується трава окремими пучками. При роботі з серпом його слід тримати в одній руці, а другою утримувати пучок трави. Довжина леза може коливатися від 25 до 50 сантиметрів, а ширина його – від 40 до 60 міліметрів. В окремих випадках прибирання за допомогою серпа буває набагато ефективнішим, ніж при використанні коси.
  3. Мачете – інструменти, які призначаються для здійснення рубки гілля невеликого розміру, розчищення чагарників, очищення частин стовбурів від непотрібного гілля і кору. Будова мачете проста – рукоятка та довге (від 20 до 50 сантиметрів) опукле лезо. Центр тяжіння зміщений до кінця. Такий інвентар часто використовують туристи, заміняючи ним ножі, туристичні лопатки чи сокири.

Як вибрати косу, серп або мачете

  • Першочергово треба оцінити полі робіт – для великих площ слід купити косу, для менших може підійти серп;
  • При виборі важливо звертати увагу на властивості леза (найкраще, якщо воно виготовлене із загартованої сталі;
  • Рукоятка має бути ергономічною та зручною;
  • Часто якість товару залежить від виробника, тому рекомендуємо звертати увагу на перевірені світові бренді, широко представлені в нашому інтернет-магазині.

Всі моделі, представлені в нашому інтернет-магазині, виготовлені з урахуванням жорсткого контролю якості. Леза кіс, серпів і мачете, які ми пропонуємо клієнтам, виготовлені з висококласної загартованої сталі. Такий інструмент невибагливий у догляді та здатний служити впродовж багатьох років. Зберігати ріжучий інвентар слід в сухому місці, недоступному для дітей.

Купити недорого косу, серп або мачете в інтернет-магазині eSad.com.ua легко – достатня просто зателефонувати нашому менеджеру. При виникненні будь-яких запитань наші консультанти нададуть кваліфіковані відповіді. Доставка товарів здійснюється по всій території України. Вже за кілька днів замовлення чекатиме на Вас у вибраному Вами відділенні кур’єрської служби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner