Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Сучкорізи Lowe (Німеччина)

Lowe – перспективна європейська компанія, яка спеціалізується на виготовленні високоякісного садового інструменту. Серед продукції бренду можна обрати відмінні сучкорізи, які на всіх стадіях виробництва проходять жорсткий контроль якості. Інструмент був винайдений та запатентований на території Німеччини. Ми радимо також замовити спеціальні засоби догляду за інструментом. Здійснюємо оперативну доставку покупок по всій Україні.

ГалереяСписок

У виробництві компанія Lowe використовує власну марку сталі, на яку отримала відповідний патент. В межах випуску продукції відбуваються професіональна збірка та повне тестування продукції.

Lowe – виробник з грандіозною історією

Компанія Lowe була заснована в 1868 році на території невеликого містечка Кіль. Від початку тут виготовляли виключно сільськогосподарську продукцію. У 1923 році фірма запатентувала перші ножиці з коваделком, а уже в 1925 році вийшла на світовий ринок садового інструменту. Сьогодні продукція лінійки Lowe експортується в понад 80 країн світу.

Переваги садових сучкорізів Lowe

 • Всі етапи виготовлення – від проектування і до тестування відбуваються в межах компанії;
 • Кожен сучкоріз відрізняється надійністю та відмінною німецькою якістю;
 • В комплекті сучкорізів передбачені запасні частини до інструменту;
 • Вся продукція має високу ергономічність;
 • Співвідношення розміру і ваги дозволяють використовувати сучкоріз без надмірних навантажень;
 • Цінова політика Lowe передбачає доступні ціни для українського споживача.

Інші особливості ​сучкорізів Lowe

 • Всі сучкорізи, виготовлені під брендом Lowe діляться на два види: обвідні (одноручні моделі 31.040, 31.050, 31.060 та дворучні 21.050, 21.065, 21.080) та сучкорізи з коваделком (дворучні моделі з прямими лезами 20.050, 20.065, 20.080, 20.100 та дворучні із вигнутими лезами 22.050, 22.065, 22.080, 22.100);
 • По довжині вироби можуть сягати від 40 до 100 см, і тому обирати їх слід з урахуванням робіт, які збираєтеся виконувати в перспективі;
 • Всі моделі характеризуються максимальним кутом між рукоятями у відкритому положенні до 90 градусів;
 • Леза всіх моделей стійкі до зламів та виготовляються на основі німецької сталі);
 • На лезах впродовж тривалого періоду не формуються зазубрини або щербинки завдяки підвищеній концентрації вуглецю в складі сталі;
 • Рукоятки виконуються переважно зі склопластику;
 • Інструмент дозволяє виконувати роботи навіть при низьких температурах.

Сучкорізи Lowe втілюють у собі результат новітніх розробок, виконаних талановитими німецькими інженерами. Ці інструменти дозволять вирішувати широкий спектр завдань, які постають перед садівниками. Сучкорізи ідеальні для використання в садах, на виноградниках та городах. Вони чудово підійдуть і аматорам в мистецтві догляду за садом, і професіоналам.

Купити недорого сучкорізи Lowe і засоби заточки лез, виготовлені в Німеччині, можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Наші кваліфіковані консультанти обов’язково допоможуть Вам з вибором, якщо виникнуть запитання. Доставку товарних позицій здійснюємо в короткі терміни як по Києву і Львову, так і в усі інші населені пункти України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner