Кошик
2289 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові ножиці STAFOR (Італія)

Садові ножиці STAFOR виготовляються досвідченими майстрами в Італії. Компанія Стафор була заснована ще в 1975 році. На початку діяльності це була невеличка майстерня з виготовлення ножиць, призначених для обрізання винограду. Згодом виробництво розширилося, і вже через 30 років компанія перетворилася на корпорацію високої потужності. Купити якісні садові ножиці STAFOR та засоби догляду за виробом, в Україні за доступною ціною пропонує наш Інтернет-магазин. Здійснивши замовлення та покупку у нас, Ви отримаєте бездоганний інструмент, який стане надійним помічником у роботі впродовж багатьох років. Садові ножиці Стафор (кущорізи) – це ідеально заточені леза, надійність та довговічність.

ГалереяСписок

Сьогодні в STAFOR виготовляють висококласні інструменти для роботи в саду, які встигли себе зарекомендувати у всьому світі. Про відповідність «ціна-якість» свідчать відгуки задоволених клієнтів та великий попит на продукцію STAFOR.

В асортиментному ряду компанії є велика кількість різновидів садового інвентарю. Але найбільш визнаними покупцями так і залишаються фірмові садові ножиці, призначені для обрізання гілля на чагарниках, винограді, плодових та декоративних деревах.

Чому клієнти обирають садові ножиці STAFOR?

Всі ножиці, виготовлені на виробничих потужностях компанії, мають багатоцільове призначення. Ними можна зрізати квіти, нетовсті гілки, стригти траву на газонах тощо. Лінійка садових ножиць передбачає, передовсім, зручність для садівників та високу ефективність роботи.

Серед переваг садових ножиць STAFOR можна назвати такі:

  • Леза виготовляються тільки із вуглецевої сталі, яка проходить спеціальне гартування;
  • Надійність кріплення лез до рукояток;
  • Ергономічність рукоятей;
  • В основу рукояток ножиць входить міцний алюміній;
  • Покриття рукояток – якісний пластик, що запобігає ковзанню;
  • Спеціальні амортизатори забезпечують легку і безпечну роботу;
  • Гострі леза мають хвилясті краї, які гарантують чисті зрізи та запобігають ковзанню і налипанням соку на полотно;
  • Окремі моделі мають центральний болт з гайкою для фіксації, що допомагає регуляцію ширини лез та фіксацію ножиць в необхідному положенні, залежно від виду робіт.

Приховані амортизатори з гуми дають змогу працювати без втоми для рук. Навіть тривалий період роботи не знесилює садівника. Обрізка відбувається з особливою турботою про здоров’я рослин – ножиці від STAFOR забезпечують ідеальні зрізи та ефективний результат.

Ціна на садові ножиці STAFOR

Цінова політика компанії STAFOR досить гнучка. Невисокі ціни пояснюються великими обсягами виробництва та значному здешевшанню виробничого процесу завдяки використанню новітніх технологій. Сьогодні компанія пропонує клієнтам високоякісні, надійні та прості в експлуатації інструменти за доступними цінами. Кожен предмет інвентарю, вироблений італійським брендом, зручний в експлуатації та не потребує кропіткого догляду. Достатньо просто тримати інструмент в чистоті та час від часу гострити леза сумісними засобами. При цьому, першочергова заточка тримається впродовж перших кількох років використання.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити якісні садові ножиці від бренду STAFOR та засоби заточки за найкращою в Україні ціною. Ми швидко обробляємо замовлення і надсилаємо інструменти для професійного та аматорського садівництва в усі регіони країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner