
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для кущів STAFOR 502.75 - Стафор 502.75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STAFOR |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 230 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Вага | 1.235 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 3 990 ₴


