Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові пили Due Buoi (Італія)

Садові пили Due Buoi – це інвентар для догляду за садом справжньої італійської якості. За допомогою цього висококласного інструменту здійснюють обрізку як величезних промислових садів, так і менших за територією приватних колекцій плодових та декоративних рослин. Італійські садові пили Due Buoi (лучкові пили, ножівки) та засоби догляду за інструментом рекомендуємо купити спеціалістам із різних міст України за найкращою ціною у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо високу якість інструментів, наявність замінних та додаткових полотен до них, довговічність, надійність та простоту в експлуатації. Замовивши пилу чи деталі до неї, ми оперативно доставимо Вам замовлення. Ціни на садові пили Due Buoi Вас приємно здивують.

ГалереяСписок

Садові пили Due Buoi – це інвентар для догляду за садом справжньої італійської якості. За допомогою цього висококласного інструменту здійснюють обрізку як величезних промислових садів, так і менших за територією приватних колекцій плодових та декоративних рослин. Садовими пилами італійського бренду Due Buoi з успіхом користуються садівники професіонали і початківці, які поки що перебувають на рівні любителів. В нашому інтернет-магазині можна обрати необхідний інвентар та інструмент для виконання різних завдань.

Садові пили Due Buoi – відмінна якість за доступною ціною

Переваги пилок від Due Buoi пояснюються передовими технологіями виготовлення та постійним вдосконаленням майстерності персоналу компанії. Сьогодні пили, виготовлені в Італії, є одними з найпопулярніших на світовому ринку.

Серед основних переваг продукції Due Buoi виділяють:

  • Полотна пилок, які виготовляються на основі сталі-нержавійки або сталі з домішками вуглецю;
  • Новітній спосіб нанесення покриття на полотно – обробка хромом, нікелем та іншими матеріалами;
  • Інвентар абсолютно стійкий перед процесом корозії;
  • Тверде функціональне полотно запобігає затисканню ріжучої частини всередині сирої деревини;
  • Особлива заточка та гартування зубців за технологією Pulse, яка забезпечує гостроту, міцність та мінімальне тертя навіть при розпилці особливо товстих гілок;
  • Заточка впродовж тривалого періоду не втрачає своєї гостроти;
  • Пила складається за допомогою надійного механізму;
  • Ціни на пили Due Buoi цілком відповідають високій якості продукту.

Призначення садових пил Due Buoi

Садові пили Due Buoi призначені для проведення ефективної обрізки дерев у саду навіть у тих випадках, коли сучкорізи та секатори безсилі. Всі важкодоступні місця та особливо загущені крони рослин без проблем обробляються садовими пилами. Інструмент допомагає без особливих зусиль спилювати зелені і сирі дерева, а спилювання сухостою взагалі здійснюється швидко і легко.

Експлуатація та догляд за пилами для саду Due Buoi

Застосування вуглецевої сталі при виготовленні полотен пилок передбачає простоту догляду за інструментом. Гарному збереженню ріжучої поверхні сприяє напилення частками хрому та нікелю.

Гострити таку пилу не доведеться часто – спеціальне гартування зубців з потрійною заточкою дозволяє досить довго обходитися без додаткового гостріння.

 Усі робочі полотна садових пил можна легко замінити. Крім того, завжди можна придбати спеціальні камені для гостріння, спреї для чистки полотна, засоби для полірування – це допоможе тримати садову пилу в постійно функціональному стані.

Купити по доступним цінам садові пили італійського бренду Due Buoi можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми пропонуємо клієнтам тільки якісну продукцію, яка схвалена численними відгуками користувачів. Телефонуйте нашим менеджерам, якщо виникли запитання чи сумніви. Наш персонал завжди радий піти назустріч клієнтам. Доставка в усі міста України відбувається обраним клієнтом способом. Відправлення здійснюються в короткі терміни після замовлення в усі куточки України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner