

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила Due Buoi Karate RS 2POS/27 пряма трипозиційна в кобурі має наступні характеристики:
- Загальна довжина – 50 см
- Довжина леза – 27 см
- Вага – 295 грам
- Висота зубця – 6 мм
- Крок між зубцями – 5 мм
- Матеріал ручки – пластик
- Покриття леза – хромоване
- Бренд (виробник) – Due Buoi
- Країна-виробник – Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Buoi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Ручна пила |
| Довжина полотна | 270 мм |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 5 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Ні |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 0.295 кг |
- Ціна: 1 070 ₴


