Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові пили ARS (Японія)

Садові пили створені для обрізки зелених та сухих гілок, їх можна застосовувати для роботи із дошками, фанерою та іншими матеріалами із натурального дерева. Ми рекомендуємо ознайомитися із асортиментом ножівок та пилок відомого японського бренду АРС на сторінці eSad.com.ua. Професійні пили ARS для саду та спеціальні засоби догляду купити можуть садівники-любителі, ландшафтні дизайнери, працівники спеціалізованих господарств, туристи та інші особи за доступною ціною у Києві, Львові, Одесі, Ужгороді, інших містах України. Японські садові пили ARS – це надійні, довговічні та високоякісні інструменти для професійного догляду за садом та використання у інших галузях.

ГалереяСписок

Саме нові підходи до виробництва допомогли компанії значно знизити витрати на виготовлення продукції, що суттєво і позитивно вплинуло на ціну виробів. На цінову політику компанії також впливають великі об’єми виробництва.

Асортимент садових пил ARS

Пили для саду від бренду ARS призначаються для спилювання гілок, діаметр яких перевищує 3 сантиметра.

  1. Пили традиційного садового типу (ножівки) спилюють гілки в одному напрямі – «на себе». Вони розрізають волокна, що знаходяться в деревині, зберігаючи їх цілісність з країв та забезпечуючи якісний зріз, що є рівним та гладеньким. Зубці такої пили не передбачають забивання стружкою.
  2. В асортименті ARS є пилки з викривленими робочими полотнами. Ці інструменти використовують для прибирання сучків та гілок, які перебувають в мало доступних місцях. Звичайною пилою обрізку такого типу зробити практично неможливо. Пилки з викривленими полотнами не пошкоджують гілки, які розташовані поряд зі спилюваними сучками.
  3. Високі дерева передбачають використання пилок з ручками телескопічного типу. За умови використання такої пили потреби в користуванні драбиною немає.
  4. Пили ARS складного типу передбачають зменшення довжини у складеному вигляді вполовину. Полотно кожної з подібних пил виготовлене за допомогою унікальної  технології TURBOCUT. Головна перевага складної пилки – це непотрібність захисного чохла. Полотно з легкістю «ховається» в руків'ї.
  5. Пили для професійного використання передбачають заміну полотна при потребі. Ці інструменти забезпечують чисті розпили, після яких рослини швидко адаптуються. Використання такої пили запобігає появі хвороб та покращує інтенсивність росту рослин. Така обрізка позитивно впливає на урожайність.

ARS стала першовідкривачем у світі з огляду на встановлення світового стандарту японських ножівок Pull-Saw, які з успіхом замінили ножівки старих зразків. Такі пили мають унікальні характеристики та працюють за принципом розпилювання в напрямку «на себе». До цього розпилювання відбувалося у зворотному напрямку («від себе»). З часом всі виробники світу визнали цей напрям більш ефективним і почали слідувати прикладу ARS.

Як купити с​адову пилу ARS?

Замовити високоякісну ножівку від японського бренду АРС можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі зразки моделей, представлені у нас, пройшли контроль якості і визнані кращими серед садових пил. Ви можете обрати пилу для обробки невеличкого приватного саду, або зупинитися на професійному варіанті для обрізки великих за площею садів.

Наші менеджери з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір запасних деталей, засобів догляду та інструмента. Доставку гарантуємо в короткі терміни після оформлення замовлення в усі без виключення населенні пункти України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner