Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові пили Silky (Японія)

Японська компанія Silky має понад сторічний досвід виготовлення якісного ріжучого інвентарю. Сьогодні пили даного бренду перебувають на найвищому щаблі популярності серед садівників усього світу. Як зазначають у виробника, створення інструменту відбувається з суворим дотриманням величі «самурайських» традицій. При цьому застосовуються найновіші технології. Свій шлях компанія почала в 1919 році. З того часу продукція бренду отримала визнання як садівників-професіоналів, так і аматорів у садівництві. 
ГалереяСписок

Проектуючи садові пили, в компанії Сілкі керуються найвищими стандартами якості. Це сприяє створенню ергономічного, надійного та функціонального інструменту. Кожна пила – це бездоганне поєднання відмінного ріжучого полотна зі зручною, приємною у використанні ручкою. Ріжучі полотна моделей японського виробництва стійкі до вологи та впливу соків та смол рослин. 

Садові пили Silky та їх переваги

 • В основі ріжучого полотна використовується високоякісна вуглецева сталь SK-4, яка була створена виключно для пил бренду Сілкі;
 • Леза пил вирізаються за допомогою лазера;
 • При створенні ріжучого полотна використовується імпульсивне зміцнення за допомогою високочастотного нагріву – це сприяє подальшій гнучкості леза та його довговічності;
 • Рукоятки виробів створені в якості резинових поєднуваних еластомер них (можливі варіанти від вставлених і до вулканізованих на пластику чи сталі АБС);
 • Відмінною рисою рукояток є їх зручність – можливе тримання навіть за умови мокрих рук;
 • Вироби бренду Silky гранично безпечні при використанні.

Різновиди пил від бренду Silky

В асортименті виробника можна знайти пилу буквально під кожен життєвий випадок. Серед різновидів назвемо такі:

 • Універсальна садова пила;
 • Вузькоспеціалізовані моделі;
 • Туристичні пили;
 • Складні пили садові;
 • Будівничі та столярні пили;
 • Професійні моделі.

Кожен зі зразків виготовляється з урахуваннями особливостей технологічного характеру. Пили мають ряд спільних рис, але при цьому є і певні відмінності. 

Розглянемо найпопулярніші моделі виробника:

 • Silky 500-5 (із серії Katanaboy) – виріб, що має зручну алюмінієву ручку з резиновим покриттям, присутній також фіксатор для закритого і відкритого положення;
 • Silky 300-8 (із серії Gomtaro) – бездоганний виріб, який продається в комплекті з кобурою;
 • Silky Super Accel – модель, що має два робочі положення леза, використовується переважно для роботи з зеленим деревом;
 • Серія Tsurugi – моделі, призначені для здійснення робіт у важкодоступних місцях, мають вузькі довгі леза.

Особливості виготовлення пил Silky

Зазначимо, що ріжуче полотно кожної з моделей проходить шліфовку, яка сприяє подальшому рівному і чистому спилюванню. Спеціальна технологія виготовлення дозволяє зменшити тертя при роботі з пилою. Загартування сталі відбувається згідно методу Impulse-hardending. Таким чином, на виході отримуються гнучкі та міцні полотна.

Особливою є також технологія покриття пил частками хрому - Chrome Coating. Форма зубців – традиційна для японських пил (Marai-Me). Зубці переважно розташовуються чотирма рядами, що сприяє інтенсивному виконанню навіть важких робіт без надмірної втоми. 

Інструменти від бренду Сілкі здатні перепилювати будь-яку, навіть найбільш тверду деревину. А особлива форма і розведення зубців сприяє виконанню робіт із задоволенням. 

Купивши садову пилу Silky, садівники отримують висококласний, ергономічний та довговічний інструмент. Кожен зразок японського бренду сприяє виконанню величезних обсягів роботи. При цьому леза демонструють неабияку стійкість до корозії чи механічних пошкоджень.

Японські пили не потребують особливого догляду. Достатньо просто очищувати ріжучу частину після використання. Зубці відмінно піддаються додатковому загостренню. Для відгострення пили радимо використовувати спеціальні точильні засоби.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua представлені близько 40 найменувань садових пил від бренду Silky. З такого асортименту легко обрати саме ту модель, яка буде ідеальною для виконання тих чи інших робіт. Для оформлення замовлення на сайті представлена спеціальна форма. Крім того, ви завжди зможете зателефонувати на номери, опубліковані на сайті, та отримати відповіді на всі запитання щодо товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner