Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові пили Bahco (Швеція)

Bahco – один з провідних виробників садового інструменту, який базується в Швеції. Сьогодні в компанії виготовляють понад 7 000 найменувань товарів різного призначення. Але спільною рисою всіх виробів Bahco є висока якість та абсолютна надійність. Жорсткий контроль за якістю продукції відбувається на всіх етапах виробництва. Купити пилу Бако та засоби догляду за інструментом радимо в нашому інтернет-магазині. Здійснюємо оперативну доставку покупок по всій Україні.

ГалереяСписок

Сьогодні компанія Bahco налічує 30 підприємств, які об’єднані новаторськими технологіями та унікальними методами обробки сталі, алюмінію та пластику. Садові інструменти Bahco задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів. Часто їх обирають професіонали, віддаючи перевагу зносостійкому інвентарю, який дозволяє виконувати великі обсяги робіт.

Особливості садов​их пил Bahco

Не останнє місце в асортименті продукції Bahco посідають бездоганні садові пили. В компанії завжди орієнтуються на потреби клієнтів, тому вироби на виході отримують бездоганну функціональність та ідеально підходять для виконання робіт за призначенням. Інструмент демонструє витривалість в будь-яких умовах.

Наприклад, садові ножівки Bahco є високотехнологічними засобами з лезами на основі найкращої сталі. Вона може впоратися з деревиною високої твердості, при чому не виключене і використання для перепилювання інших матеріалів. Ножівка має особливе розташування зубців, що дозволяє здійснювати роботи з високою ефективністю.

Переваги садових пил Bahco

  • Спеціальне покриття лез забезпечує захист інструменту від корозії;
  • Пила завдяки спеціальному покриттю не застрягає в деревині;
  • Рукоятки пил мають високу ергономічність та зручність;
  • Форма рукоятей та їх розмір дозволяють використовувати інструмент з комфортом і виключають надмірну втому;
  • Виробник пропонує різні моделі садових пил, які можуть виконувати широкий спектр робіт;
  • Всі інструменти мають легку вагу та оптимальні розміри, які полегшують використання;
  • Садові пили дозволяють здійснювати роботи навіть у важких для доступу місцях;
  • Інструмент легко справляється з товстими гілками завдяки запатентованій геометрії лез.

Садові пили Bahc​o – доступність і практичність

Ціни на садові інструменти Bahco достатньо демократичні. Бездоганні, практичні пили для саду цілком виправдовують затрати на їх купівлю. Зносостійкість інвентарю дозволить використовувати пилу впродовж багатьох років.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити якісні садові обрізні пили та бездоганні складні інструменти. Складна пила дозволяє здійснювати ідеальний догляд за деревами в саду. Вона впродовж тривалого періоду залишається гострою і е втрачає своєї ефективності. Наша продукція ідеально підійде як власникам невеликих садів, так і персоналу садових центрів та лісництв.

Купити садові пили Bahco та запчастини до них в інтернет-магазині eSad.com.ua досить легко – достатньо просто зателефонувати за номером, вказаним на сайті, і зробити замовлення. За рекордно короткий проміжок часу ми опрацюємо заявку та надішлемо бездоганний інструмент в будь-який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner