Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Коси Bellota (Іспанія)

Коси Беллота відтепер доступні українським спеціалістам за оптимальними цінами. Вони надійні, прості у догляді, надзвичайно маневрені. Кожен спеціаліст може підібрати зручний для себе інструмент за розміром робочої поверхні, вагою, висотою держака. Професійна коса Bellota – це завжди вдалий вибір для виробничих умов та індивідуальних користувачів. Разом із механічною косою вигідно купувати засоби догляду за насадками. Замовити та купити ручну косу Беллота можуть клієнти із Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших населених пунктів України.

ГалереяСписок

Компанія Bellota – провідний виробник садово-городніх інструментів з Іспанії, який встиг отримати широке коло шанувальників в усьому світі. Станом на сьогодні в компанії випускають понад 800 найменувань різноманітних товарів для садівництва. Інструменти мають різне призначення. Але спільною рисою всієї продукції Bellota є відмінна якість. Виробник чітко контролює процес створення кожного зразка інвентарю, і тому споживач отримує довговічні, зручні і надійні інструменти.

Асортимент інструментів Bellota на світово​му ринку

Іспанська компанія спеціалізується на виготовленні інструментів з різним призначенням. Серед продукції можна обрати бездоганні секатори, сучкорізи, лопати, сапи, вила, коси тощо. Кожен з продуктів відповідає світовим стандартам якості. Інструменти від Bellota допомагають вирішити всі без виключення проблеми, які постають перед садівником чи городником. Саме тому продукція бренду Bellota широко представлена в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ви можете обрати будь-який з інструментів, щоб полегшити для себе догляд за присадибною ділянкою.

Коси Bellota: надійніст​ь, якість, довговічність

Коси від бренду Bellota посідають не останнє місце серед пропозиції компанії. Всі вони призначені для прибирання бур’янів чи трави і можуть використовуватися на досить великих площах. Крім того, за їх допомогою можна здійснювати роботи в місцях, куди обмежений доступ.

Конструкція ручної коси передбачає наявність гострого сталевого леза та зручної ергономічної рукоятки (держака). Лезо може мати різну форму, тому при виборі коси слід першочергово визначитися з її призначенням. Крім того, леза можуть мати різні розміри. Всі вони прекрасно справляються з перерізуванням навіть товстих стебел бур’янів.

Коси використовують в приватних господарствах, сфері благоустрою, розплідниках та лісництвах. За їх допомогою заготовляють сіно, готують ділянки до процесу оранки, прибирають зайву рослинність на газонах і в дворах будівель. Де б не використовувалася коса, вона допомагає швидко та ефективно зрізати траву для створення чистої та рівної поверхні.

Переваги кіс від іспансь​кого бренду Bellota

  • Леза мають вигнуту видовжену форму акуратного клина та гострий тонкий кінець;
  • Загострення лез – одностороннє;
  • Матеріал, з якого виготовляються леза – високоякісна загартована легована сталь;
  • Коса оснащена унікальним протектором для забезпечення безпеки під час роботи;
  • Інструмент має бездоганну систему кріплення до держака;
  • Всі коси Bellota відрізняються легкою вагою, що дозволяє без втоми працювати впродовж тривалого періоду;
  • Виробник Bellota пропонує гнучку цінову політику, тому інструмент найвищої якості має досить демократичну ціну.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити як укомплектовані коси Bellota, так і змінні леза до них. Замовлення приймаємо телефоном. Відправка товарів здійснюється в короткий термін. Доставка – по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner