Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Серпи Bellota (Іспанія)

Bellota – іспанська корпорація, яка впродовж багатьох років посідає позицію провідного виробника якісного садово-городнього інвентарю на світовому ринку. Сьогодні під цим брендом випускаються понад 800 найменувань продукції з різним призначенням. Купити серпи Беллота та інший садовий і городній інвентар вигідно у нашому інтернет-магазині. Здійснюємо оперативну обробку замовлень та доставку по всій Україні.
ГалереяСписок

Bellota – іспанська корпорація, яка впродовж багатьох років посідає позицію виробника якісного садово-городнього інвентарю на світовому ринку. Сьогодні виробником випускаються понад 800 найменувань продукції з різним призначенням. Фактично всі садово-городні роботи можна виконати за допомогою інструментів від Bellota.

Продукція Bell​ota

В асортименті компанії – лопати, секатори, сапи і мотики, різні варіації граблів, адаптовані під сучасність коси, а також унікальні зразки мачете і серпів. Звісно, це не весь перелік інструментів, які виробляє компанія Bellota. Докладніше про кожен з видів інвентарю можна дізнатися у відповідних розділах нашого інтернет-магазину eSad.com.ua. Інструменти даного виробника призначені для полегшення роботи на присадибних ділянках, в садах та городах.

Наприклад, серпи, коси та мачете від провідного виробника садового інвентарю допомагають впоратися з бур’янами, які неможливо видалити вручну, підрівняти газон або привести до порядку рядки на городі. Мачете – ідеальний інструмент для перерубування тонких гілок, очищення колод від кори і гілля, розчистки чагарників. Всі ріжучі інструменти від Bellota відрізняються від собі подібних ідеальними ергономічними рукоятями (чи держаками) та гострими, міцними і довговічними лезами. Ці елементи конструкції забезпечують тривале використання інструменту.

Серпи від іспанського ​виробника Bellota

Серпи, виготовлені в компанії, стануть дієвими помічниками у процесі знищення неестетичного трав’яного покрову та бур’янів. За допомогою цього інструменту можна розчищати простір навіть у важкодоступних місцях. Крім того, за допомогою серпів підрівнюють краї газонів, видаляють бур’яни на грядках чи клумбах, збирають урожай зернових на невеликих ділянках. Серпи Bellota ефективні, зручні та довговічні. За їх допомогою можна вирішувати різні задачі, які постають перед садівниками чи городниками.

Переваги серпів B​ellota

  • Гостре, міцне лезо має форму півмісяця, що значно полегшує процес зрізування пучків трави;
  • Лезо має характерні зубці, які роблять роботу з інструментом максимально ефективною;
  • Ріжуча частина виготовлена на основі сталі, що гартується ексклюзивним індукційним способом;
  • Для леза характерне двостороннє полірування;
  • Ручку і лезо поєднує міцне кільце;
  • В конструкції серпа присутній спеціальний протектор для леза, що робить роботу з інструментом безпечною;
  • Ручка відрізняється ергономічністю та зручністю, вона має оптимально підігнані під розмір руки розміри.

Робота з серпом передбачає дії однією рукою. За допомогою другої руки здійснюється захват пучка трави. Інструмент можуть використовувати як професіонали, так і аматори. Він дуже простий в застосуванні і не потребує особливих умінь для здійснення роботи.

Купити недорого серпи Bellota та спеціальні засоби догляду можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті магазину і за лічені хвилини оформляйте замовлення. Доставку продукції здійснюємо в усі регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner