Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Сокири Bellota (Іспанія)

Італійські сокири та колуни Беллота популярні в різних країнах світу, мають багато схвальних відгуків від задоволених власників, стійкі до деформацій та поломок.  Вони бездоганно виконують найскладніші завдання, пов’язані із рубанням та розколюванням деревини різної твердості, стають незамінними помічниками у садівництві, лісовому, садово-парковому господарстві, туризмі та багатьох інших галузях. Сокира Беллота – це гарантовано високоякісний товар, ергономічність, універсальність та довговічність. Купити сокиру Bellota та засоби догляду за інструментом відтепер можуть українські спеціалісти в нашому інтернет-магазині за найкращою ціною. Діє оперативна доставка покупок по всій території України.

ГалереяСписок

Всі інструменти виробництва Bellota проходять жорсткий контроль якості на всіх етапах створення. Компанія не лише випускає продукцію, але й турбується про те, щоб товари, виготовлені «під ключ», мали доступну для споживачів ціну.

Продукція Bellota – гарантія якості

Сьогодні під брендом іспанського походження створюють сотні найменувань садово-городнього інструменту. Серед виробів Bellota можна вибрати бездоганні садові пили, секатори, сокири, сучкорізи, граблі, серпи, коси, лопати та багато іншого. У відповідних розділах нашого інтернет-магазину eSad.com.ua можна ознайомитися з широким переліком продукції з гарантованою іспанською якістю.

Особливо стійку позицію лідерства серед виробів Bellota посідають садові сокири. Вони широко використовуються на теренах України в якості інструменту для очищення, обрізування та здійснення обрубки садових дерев. За допомогою сокир бренду можна з легкістю рубати дрова та здійснювати багато інших поточних робіт на присадибній ділянці.

Види та типи сокир Bellota

Серед пропозиції торгової платформи для професіоналів eSad.com.ua присутні моделі сокир, які мають вагу від 300 до 1500 грамів. Моделі відрізняються універсальністю та прекрасними технічними характеристиками. Кожна з моделей має своє призначення, відрізняється від собі подібних як довжиною рукоятки, так і особливостями робочого полотна. Для виготовлення сокир використані тільки висококласні матеріали, які дозволяють виробам демонструвати підвищену міцність, ефективність в експлуатації та довговічність.

Переваги іспанських сокир Bellota

  • Ріжуче лезо кожного зразка має оптимально гострий край, не потребує надмірної кількості загострень;
  • Робоче полотно виготовляється на основі цілісного кусня загартованої сталі, яка при виробництві проходить високоефективну термічну обробку;
  • Леза інструментів відрізняються зручною формою та сприяють легкому і швидкому проникненню в деревину;
  • Робоча поверхня всіх моделей має антикорозійне покриття;
  • Всі сокири забезпечують результативні, чисті та акуратні зрізи;
  • Форма зворотної насадки полірованого топорища, виготовленого з бука, дозволяє легке тримання інструменту у ріці та комфорт в процесі виконання робіт;
  • При дотриманні правил безпеки травми при роботі з сокирами виключені;
  • Конструкція сокир передбачає мінімальне прикладання зусиль, що гарантує відсутність втоми внаслідок роботи;
  • Довговічність інструменту дозволяє суттєво зекономити кошти.

Наш інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує клієнтам садові сокири Bellota та інший інструмент за доступними цінами. Доставку замовлень здійснюємо в усі куточки України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner