Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Сучкорізи Bellota (Іспанія)

Іспанські сучкорізи Беллота – це якісні інструменти для професійної обрізки дерев та кущів. Вони володіють високим показником зносостійкості, дають можливість виконувати технічно складні завдання на високому професійному рівні. Дворучні секатори та гілкорізи Bellota стануть незамінними помічниками спеціалістам садово-паркового, сільського, лісового господарства, багатьох інших галузей. Купити чудові сучкорізи Bellota за оптимальною ціною можуть садівники з Києва, Львова, Одеси, Ужгорода, Харкова та інших населених пунктів України. Ми пропонуємо замовити та купити найкращі та найбільш популярні зразки сучкорізів (дворучних гілкорізів, дворучних секаторів)  і змінні деталі від іспанського виробника. Здійснюємо оперативну доставку товарів.

ГалереяСписок

Осо​бливості сучкорізів Bellota

Компанія Беллота відома на весь світ своїм садово-городнім інвентарем. Найкращі моделі професійного інструменту та інвентарю представлені на нашій сторінці. Модельний ряд сучкорізів Bellota створений переважно з урахуванням принципів виготовлення обвідних секаторів. Інструменти мають міцно закріплене лезо згори та лезо, яке рухається, внизу.

Окремої уваги заслуговують зразки, призначені для здійснення обрізки товстих гілок, які в діаметрі складають близько 35 міліметрів. Функціональна поверхня такого сучкоріза нагадує опірний секатор з абсолютно прямим лезом згори, виконаним за принципом «ковадла». Таке лезо здатне служити надійною опорою для того, щоб гостре нижнє лезо ефективно обрізало пагони. Вироби, призначені для обрізки дуже товстих гілок, мають зубчасті контрлеза.

Для того, щоб полегшити зусилля садівника при виконанні особливо тяжких робіт з міцними гілками, вироби Bellota передбачають зубчаті механізми, здатні зафіксовувати результати прикладених зусиль. Ці механізми вимагають прикладання кількох зусиль (на відміну від інших моделей, які вимагають одного зусилля). При обрізці в кілька етапів леза не ковзають по гілці, залишаючись у початковому положенні.

Додаткові конструктивні особливості сучкорізів

Робота з особливо зрощеними кронами вимагає спеціального засобу для «розсовування» пагонів. Для цього окремі моделі сучкорізів Bellota мають спеціальні насадки. При цьому забезпечується відмінна видимість робочої зони для садівника. Це додає зручності при обрізці густих чагарників та щільних крон плодових культур.

Крім того, фірма Bellota пропонує подовжені леза для здійснення обрізки в особливо важких випадках. Сучкорізи з подовженими лезами представлені окремою під категорією в асортименті Bellota.

Переваги сучкорізів Bellota

  • Леза виготовляються з використанням сталі, яка пройшла гартування та збагачена хромом та ванадієм;
  • Запатентовані з’єднання функціональних елементів;
  • Ідеальне шліфування лез і контр лез;
  • Ергономічність;
  • Невелика вага масивних на вигляд ручок;
  • Спеціальне покриття проти налипань та корозії;
  • Використання насадок проти ковзання в процесі виготовлення рукояток;
  • Матеріал, з якого виготовлені насадки для ручок – високоякісний еластомер.

Купити недорого сучкорізи іспанського бренду Bellota та засоби догляду можна в інтернет-магазині eSad.com.ua. В каталогах сайту представлені кращі зразки професійного садового інвентарю, які задовольнять потреби навіть найбільш вибагливих клієнтів. Наші кваліфіковані менеджери завжди допоможуть підібрати необхідну модель. Доставку здійснюємо по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner