Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові пили Bellota (Іспанія)

Іспанська компанія Bellota – один з найкращих виробників високоякісних ріжучих інструментів, які широко застосовуються в садово-парковому, лісовому, сільському господарстві, ландшафтному дизайні, туризмі та інших галузях. Зробити замовлення та купити садові ножівки і лучкові пили Bellota за вигідною ціною рекомендуємо на сторінці eSad.com.ua. Професійні садові пили Беллота – це зручні в експлуатації та надійні інструменти з високим показником зносостійкості. Разом із пилами вигідно купувати змінні деталі та полотна. Це дасть можливість працювати безперебійно протягом тривалого періоду. Замовлення приймаються із різних куточків України, здійснюється оперативна доставка покупок.

ГалереяСписок

Професійні моделі інструменту та садово-городнього інвентаря Беллота чудово представлені у нашому інтернет-магазині. Запропоновані моделі інвентарю популярні та затребувані у багатьох країнах світу. Такий інструмент, як пили допомагає ефективно проводити роботи як на професійному рівні, так і на любительському. Неважливо, чи Ви маєте величезний сад, а чи просто десяток дерев – якісний догляд можливий тільки при наявності відповідного інвентарю. Садові пили допомагають обрізати гілки у важкодоступних місцях – це може бути загущена крона, або високе дерево.

Якісні пок​азники садових пил Bellota

 • В компанії чітко дотримуються всіх принципів, які забезпечують процес виробництва;
 • Обов’язковим етапом виробництва є контроль якості;
 • Bellota представляє користувачам велике різноманіття асортименту;
 • Інструментами бренду можна різати і розпилювати всі види деревини;
 • В процесі виробництва використовується тільки високоякісна сировина;
 • Полотна садових пил мають граничний показник довговічності та надійності;
 • Метод загартування сталі для полотен – спеціальне високочастотне імпульсне гартування;
 • Зубці дуже гострі, що допомагає з легкістю здійснювати розпили гілок великого діаметру;
 • Гострота зубців впливає на ефективність праці та легкість у використанні;
 • Зрізи деревини після обробки пилами від Bellota чисті, рівні, швидко загоюються;
 • Компанія з 2000 року володіє міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 та ISO 14001.

Види садових пил ​Bellota

Асортимент садових пил від бренду Bellota представлений різними видами. Популярними моделями вважаються традиційні ручні садові пили – вони мають коротке полотно та особливо легку вагу. Такими інструментами обрізають порівняно невеликі гілки та сучки. У таких пил зубці переважно розведеного типу. Саме ця особливість дає змогу швидко та якісно робити зрізи, при цьому не докладаючи багато зусиль.

Складні пили від Bellota мають механізм складання. Полотно «ховається» в ручку. Процес складання пили забезпечується спеціальним важелем. Така пила має продуману систему безпеки.

Лучкові садові пили Bellota дуже зручні, надійні та якісні. Вони мають невелику вагу. Такий інструмент використовують під час туристичних мандрівок – пила має вагу до 180 грамів, що дозволяє з легкістю її переносити.

Окремої уваги заслуговують пили Bellota з телескопічними жердинами. За допомогою такого інструменту обрізають високі дерева та чагарники. Полотно таких пил має загнутий наконечник, що дозволяє експлуатацію у важкодоступних ділянках саду (або загущених кронах дерев).

Професійні пили Bellota дозволяють в разі потреби замінити полотно. Виробник пропонує і змінні полотна для інструментів.

Пропонуємо купити недорого пили іспанського виробника Bellota та засоби догляду за інструментом в інтернет-магазині eSad.com.ua. Доставку товару здійснюємо в короткі терміни після оформлення замовлення. Інструменти надсилаються в усі регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner