Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Замки Gripple

Замки GRIPPLE – це сучасні інструменти, призначені натягувати та поєднувати дроти різних розмірів і типів. Це може бути дріт з м'яким якої або високоміцної сталі, чі полімерний дріт. Враховуючи популярність і затребуваність фірмових замків для шпалер, ми рекомендуємо замовити та купити цей товар майстрам із різних регіонів України. Разом із замками вигідно замовляти спеціальні інструменти для натягування шпалер. На сторінці eSad.com.ua можна зверни необхідну модель замку для дроту (шпалер) від найкращих виробників. Ми оперативно опрацьовуємо замовлення та здійснюємо доставку покупок по всій Україні.

ГалереяСписок

Замки GRIPPLE – це сучасні інструменти, призначені натягувати та поєднувати дроти різних розмірів і типів. Це може бути дріт з м’якої або високоміцної сталі, чі полімерний дріт. Інструмент для натягування та поєднання дротів у всіх випадках ідеально виконує поставлені перед ним завдання.

Сфера використання замків GRIPPLE

Замки GRIPPLE використовують у садівництві, тваринництві, а також їх широко застосовують в процесі облаштування виноградників. Інструмент є найнадійнішим швидким і легким способом встановлення шпалери на виноградниках, високоінтенсивних плантаціях овочевих рослин та в садах. Головна особливість натягувала (замку) – скорочення часу, який витрачається на роботу та значне полегшення зусиль у процесі створення шпалер чі натягування дроту.

Замки GRIPPLE використовують у робочому процесі з будь-яким видом дротів, а також з електрод ротами та сітками, які використовують у тваринництві. Якщо правильно здійснити початковий монтаж, то за допомогою такого інструменту можна забезпечити економічний ремонт (або встановлення) огорожі. За даними експертів, з GRIPPLE ефективність праці збільшується в 4 рази. В період експлуатації за допомогою даного інструменту можна легко здійснювати підтягування та регулювання готових конструкцій. Замки для дротів відмінно впораються з натягуванням, забезпечуючи міцність всієї конструкції.

Переваги замків GRIPPLE

Фундаментальний принцип замку GRIPPLE – це його простота. Є два канали, які працюють незалежно, і у кожного з цих каналів свій механізми захоплення дроту. Захоплення здійснюється за допомогою ролика, який вільно переміщується в одному напрямі, а дріт захоплює в протилежному напрямі. Це означає, що дріт завжди перебуває в натягнутому стані. Замок GRIPPLE встановлюють двома способами:

  1. Встановлення в лінії. При цьому поєднуються два окремі дроти. Зазвичай такий спосіб використовують, щоб відремонтувати зламані дроти в конструкції шпалери за допомогою двох замків.
  2. Встановлення у вигляді петлі. При цьому дріт огортається навколо стовпа чи анкера, і обидва кінці дроту поєднуються одним замком.

Серед переваг замків GRIPPLE виділяють такі:

  • Швидкі і дешеві у встановленні;
  • Оптимізують термін служби дротів, оскільки виключають згини та вузли;
  • Не вимагають трудоємкого обслуговування;
  • Легко і просто здійснюють повторні натягування дротів з кожним наступним роком;
  • Дозволяють натягувати дроти різних розмірів і типів.

Віді замків GRIPPLE

Серед різновидів даних інструментів найбільш популярними є замки для шпалерного дроту та для анкерування. Перші використовують при натягуванні дротів діаметром від 1,40 до 4,20 міліметрів. Популярною моделлю для шпалер вважається Gripple Plus Medium, яка дозволяє працювати з дротом діаметром в 2,5 міліметри.

Замки для анкерування розроблені спеціально для анкерування структури шпалер. Такі моделі мають в своїй комплектації замок GRIPPLE та довгий трос з петлею.

Купити недорого замки GRIPPLE можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Доставка продукції здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner