Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Плівка для щеплення MaxiFilm

Здійснення щеплення рослин – дуже відповідальний процес. При створенні нової сотової рослини важливо все: і якість підщепи, і увага садівника, і гострота заточки інструментів. Але не менш важливими є засоби для щеплення, які допомагають рослині адаптуватися і «прийняти» підщепу. Плівка для щеплення MaxiFilm надзвичайно позитивно впливає на процес приживлення тканин, володіє ідеальними характеристиками, безпечний для навколишнього природного середовища. Італійська плівка для щеплення MaxiFilm – це висока якість, надійність і гарний результат. Зробити замовлення та купити плівку для щеплення (окуліровки)  MaxiFilm і спеціальні інструменти, радимо на сторінці eSad.com.ua. Придбати професійну плівку для щеплення MaxiFilm рекомендуємо спеціалістам із різних регіонів України, здійснюємо оперативну доставку.

ГалереяСписок

Здійснення щеплення – дуже відповідальний процес. При створенні нової сотової рослини важливо все: і якість підщепи, і увага садівника, і гострота заточки інструментів (ножів), які використовуються в процесі. Але не менш важливими є засоби для щеплення, які допомагають рослині адаптуватися і «прийняти» підщепу. Одним з таких необхідних садівникам засобів є плівка для щеплення. Вона допомагає якісно з’єднати частини рослини і тримає їх то того часу, поки прищеплена частина не піде в ріст.

MaxiFilm – бездоганна ​плівка для щеплень від італійського виробника

Саме в Італії був розроблений унікальний зразок плівки, призначеної для проведення щеплень. Абсолютно без різниці, які Ви будете прищеплювати рослини – плодові, чи декоративні, якісний засіб допоможе провести процедуру успішно. Така плівка прекрасно зарекомендувала себе в багатьох країнах світу. Характеристики виробу свідчать, що італійський виробник подбав про все: плівка абсолютно позбавлена шкідливих речовин, запобігає травмуванню культур та дуже зручна у використанні. Піддатливість матеріалу дозволяє широко застосовувати продукт як на професіональному рівні, так і в невеликих приватних садах, якими володіють аматори садівництва.

Особливості плівки Ma​xiFilm

 • Гарна здатність до розтягнення;
 • Допомагає ізолювати місце щеплення від потрапляння води;
 • Дає змогу «дихати» рослині;
 • Виготовлена з прозорого матеріалу з високим рівнем еластичності;
 • Здатна до саморозкладання (завдяки сонячному світлу) через 3 – 6 місяців після застосування;
 • В одному рулоні міститься 70 метрів плівки, що дуже економно;
 • Виконується в перфорованому і неперфорованому варіанті;
 • Перфорована плівка розподілена на відрізки по 7 і 9 сантиметрів;
 • Ширина плівки в рулоні – 32 міліметри;
 • Матеріал має здатність до самосклеєння;
 • Дуже проста і зручна у використанні.

Сфери застосування ​плівки MaxiFilm

Високоякісну плівку від італійського виробника використовують в сільському господарстві, в садово-паркових підприємствах, а також – у ландшафтному дизайні. Нею залюбки користуються працівники садових центрів, ботанічних садів, плантацій та розплідників. В усіх випадках плівка забезпечує стовідсоткове приживання прищеплених живців (чи вічок). Плівка виключає необхідність зв’язування частин рослини, оскільки здатна клеїтися сама до себе. Виріб можна застосовувати в будь-якому регіоні України, незалежно від кліматичних особливостей.

Плівка дозволяє домогтися високих показників при проведенні щеплень. Саме тому їй надають перевагу численні садівники-професіонали. Виробник рекомендує зберігати плівку в оригінальній упаковці, що дозволяє уникнути шкідливих зовнішніх впливів.

Купити недорого плівку для щеплення MaxiFilm та інші необхідні товари, можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам найкращі відомі зразки засобів для щеплення. Доставка товарних позицій здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner