Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Плівки Buddy Tape (Японія)

Сучасне садівництво передбачає не лише ретельний догляд за рослинами, але й самостійне щеплення. Багато садівників надають перевагу самостійному створенню сортових рослин – це допомагає економити кошти на саджанцях та отримати саме той різновид плодової або декоративної культури, який потрібний в кожному конкретному випадку. Японські плівки для ефективного догляду за щепленими рослинами ідеально підходять для рослин в умовах України, досить затребувані та популярні. Разом із плівкою для щеплення вигідно купляти ножі для окулірування, копулірування та інші спеціальні товари. Ми рекомендуємо купити плівку Buddy Tape садівникам-любителям та виробникам рослинної продукції для покращення приживлення тканин на щеплених деревах та кущах. Замовити плівку для щеплення можуть жителі Києва, Львова, Одеси, Ужгорода та інших міст за привабливою ціною. Плівки Buddy Tape – це бездоганна репутація, висока якість та надійність.

 

ГалереяСписок

Процес щеплення – дуже відповідальна робота. Тому для її виконання обирають найкращі інструменти та засоби, призначені зберегти прищеплений живець після «хірургічної» процедури. Серед таких засобів одне з головних місць посідають плівки для щеплення.

Плівка для щеплення B​uddy Tape – якість і надійність

Асортиментний ряд інтернет-магазину eSad.com.ua постійно поповнюється новими, високоякісними товарами для садівництва. Серед цих товарів – плівка для щеплення від японського виробника Aglis під назвою Buddy Tape. Така плівка застосовується для здійснення ефективного фіксування окремих частин культур при щепленні. В переважній більшості випадків таку плівку використовують при здійсненні окулірування. Але не менш поширеним є застосування плівки Buddy Tape при щепленні за допомогою живців. Завдяки своїм позитивним характеристикам плівка допомагає з’єднати частини рослин з усією оптимальністю і надійністю.

Особливості плівки​ Buddy Tape

  • Стрічка має спеціальну розмітку (поділ) на відрізки стандартного розміру, що сприяє зручності у використанні;
  • Кожен відрізок має довжину в 4, 5 чи 6 сантиметрів (залежно від варіанту розфасовки);
  • Для здійснення одноразового щеплення вистачає одного фрагменту плівки;
  • Один рулон містить від 1200 до 1500 відрізків плівки, тобто за допомогою однієї покупки Ви зможете здійснити до 1500 щеплень;
  • Плівка має високу еластичність;
  • Матеріал забезпечує абсолютну водонепроникність;
  • Такий засіб для щеплення дозволяє прищепленій рослині «дихати»;
  • Плівка самостійно розкладається після того, як виконала свої функції, тому спеціалісти визначають її високу екологічність;
  • Полоски плівки можна використовувати для робіт на винограднику, а також з трояндами та іншими видами рослин.

Особливості вик​ористання плівки Buddy Tape

При розтягуванні плівки треба бути максимально обережними, щоб не допустити волокнистість. Крім того, неправильно розтягнута плівка може «врізатися» в гілку. Щоб захистити засіб для щеплення від ультрафіолетового випромінювання, матеріал виймають з заводської упаковки безпосередньо перед щепленням. Крім того, плівка не переносить перегріву.

Варто зазначити, що клейкість матеріалу з’являється в процесі розтягування. Наносити плівку можна тільки на сухі поверхні. Ідеальна температура для зберігання – від 10 до 30 градусів по Цельсію.

Купити недорого плівку Buddy Tape можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми пропонуємо клієнтам тільки якісну продукцію від перевірених виробників. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, наші менеджери нададуть кваліфіковану консультацію. Доставку товарів здійснюємо в усі без виключення міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner