Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Плівка для окулірування молочна

Окулірування – це процес щеплення, який проводять з використанням вічка сортової рослини. Вічко краще зрізати з однорічних пагонів, залишаючи біля нього невелику ділянку кори і тоненький шар деревини. Такий спосіб щеплення вважається вельми тонкою роботою. Для повноцінного приживлення тканин радимо купити молочну плівку для окулірування за вигідною ціною в нашому Інтернет-магазині. Плівка бездоганно підходить для роботи із деревами та кущами в умовах України. Разом із молочною плівкою для саду вигідно замовляти спеціальні інструменти для виконання чітких зрізів. Усі товари для щеплення та окулірування, які ми пропонуємо, відповідають сучасним вимогам, безпечні для навколишнього природного середовища, надійні та ефективні.

ГалереяСписок

Окулірування – це процес щеплення, який проводять з використанням вічка сортової рослини. Вічко краще зрізати спеціальним ножем з однорічних пагонів, залишаючи біля нього невелику ділянку кори і тоненький шар деревини. Такий спосіб щеплення вважається вельми тонкою роботою. Для успіху та позитивного результату важливі і швидкість проведення процесу, і період щеплення, і стан прищеплюваної дички.

Основні прав​ила окулірування

 • Ніж для окулірування повинен бути максимально гострим;
 • Вічка можна «вставляти» в кору дички тільки тоді, коли вона гарно відділяється;
 • Перед проведенням щеплення слід протерти стовбур дички вологою тканиною;
 • Для щеплення використовуються тільки гарно сформовані вічка;
 • Після проведення щеплення важливо правильно наложити пов’язку.

Використання плівки ​для окулірування

Плівка для окулірування – це ідеальний засіб для завершення процесу щеплення. Її використання обов’язково позитивно відображається на прищепленій рослині. Цей засіб може підійти до будь-якого біологічного виду рослин.

Серед основних особливостей плівки для окулірування є максимальна безпека – матеріал не шкодить ані рослині, ані людині. Сучасні виробники пропонують прекрасні зразки плівки для окулірування, після використання якої рослини отримують можливість ефективно розвиватися і рости. Процес щеплення з використанням такої плівки проходить без особливих труднощів – пов’язка накладається без зусиль і у всіх випадках ідеально відіграє свою функціональну роль.

Переваги молочн​ої плівки для окулірування

 • Зручність у використанні;
 • Безпечність;
 • Оптимальні розміри;
 • Якісний матеріал - поліетилен;
 • В упаковці достатньо плівки для проведення багатьох щеплень;
 • Стійкість до вологи;
 • Структура не руйнується внаслідок впливу ультрафіолету;
 • Здатність захистити рослину від згубної дії шкідників.

Сфера застосування моло​чної плівки для окулірування

Таку плівку широко використовують люди, які мають приватні сади і не хочуть витрачати багато грошей на сортові саджанці. Щеплення з використанням плівки в переважній більшості випадків дає стовідсотковий результат. Крім того, таку плівку використовують в сільськогосподарських угіддях, в садово-парниковому господарстві, на плантаціях. Не обходяться без молочної плівки і в рослинних розплідниках. Часто можна почути про використання даного засобу для щеплень в ботанічних садах та навчальних закладах, які готують аграріїв.

Не менш поширеним є використання подібної плівки у виробничих процесах на великих промислових підприємствах. Але де б не була використана плівка для щеплення, вона гарантовано приносить успіх у будь-якому починанні.

Пропонуємо купити недорого плівку для окулірування молочну та інші засоби в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі наші товари мають відмінну якість та ідеальні для використання за призначенням. Замовлення можна зробити за допомогою дзвінка нашому менеджеру. Доставку здійснюємо в різні міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner