Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Плівка для щеплення з ПВХ

Щеплення рослин – це процедура, яку рано чи пізно доводитися проводити всім садівникам. Не важливо, чи професіонали, а чи новачки – всі без виключення одного разу постають перед потребою якісно прищепити рослину. Причиною цього є бажання отримати новий, з бездоганними якостями сорт, при цьому не витрачаючи зайвих коштів на купівлю саджанців. Наш Інтернет-магазин пропонує купити з доставкою популярну та затребувану у багатьох країнах світу плівку для щеплення з ПВХ. Цей зразок ефективно сприяє зрощенню тканин, безпечний для навколишнього природного середовища, зручний у використанні. Ми радимо спеціалістам, які займаються щепленням та окуліровкою найкращі плівки з ПВХ, гарантуємо високу якість та відмінний результат.

ГалереяСписок

За тривалий період розвитку садівництва люди навчилися здійснювати щеплення з мінімальною шкодою для рослин. З кожним роком з’являлися все нові і нові засоби, призначені полегшити цю процедуру. З’явилися різноманітні інструменти для щеплення. Але не менш важливим етапом розвитку процесу щеплення рослин стала поява спеціальних засобів, призначених допомогти прищепленим живцям швидше адаптуватися і піти в ріст.

Плівка для щеплення з ПВХ: особливості

Одним із перевірених засобів для щеплення рослин по праву вважається плівка з ПВХ. Вона є абсолютно безпечною для рослин, і тому набула дуже широкого використання. За допомогою такої плівки можна прищеплювати абсолютно всі біологічні види рослин. Крім того, використання плівки передбачає максимальну зручність і безпеку для людини. Використання цього засобу здатне забезпечити стовідсотковий результат приживання прищепи.

Де використовують плівку дл​я щеплення з ПВХ?

Сьогодні така плівка набула широкого поля використання. В багатьох країнах світу саме за допомогою цього засобу здійснюють весняне щеплення рослин. На теренах нашої держави таку плівку використовують:

 • В садових центрах;
 • В ботанічних садах;
 • В приватних садах;
 • В лісових господарствах;
 • В навчальних закладах, які спеціалізуються на аграрному спрямуванні.

Де б не була використана дана плівка, вона забезпечує надійність і гарантує позитивний результат. ПВХ – матеріал, який забезпечує еластичність та простоту у використанні. Крім того, плівка з ПВХ виготовляється в оптимально вигідному розмірі і ідеально підходить для щеплення живцем.

Переваги плівки дл​я щеплення з ПВХ

 • Вигідні розміри;
 • Оптимальна кількість відокремлених шматків в упаковці;
 • Демонстрація абсолютної сумісності з усіма видами рослин;
 • Висока ефективність;
 • Простота у використанні;
 • Безпечність для рослини і людини;
 • Стійкість до різних погодних умов.

Зазвичай плівка з ПВХ продається в каландрованому вигляді, що спрощує процедуру використання. За допомогою такої плівки дуже просто обробляти місце щеплення. Вона забезпечує непроникність вологи та захищає рослину від небажаного втручання шкідників. Плівка стійка до ультрафіолетового випромінювання, але через певний період часу її поверхня розтріскується, тим самим даючи рослині можливість рости.

Купити за доступну ціну плівку для щеплення з ПВХ можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для садівництва, в тому числі ножі, станки та інші засоби. Замовлення приймаємо в телефонному режимі, або на електронну скриньку. Доставку здійснюємо своєчасно, по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner