Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Видавництво "Bruns"

«Bruns Pflanzen» – це видавництво, яке здійснює свою діяльність на базі однойменного розплідника декоративних сортів дерев. Власне видавництво допомагає персоналу розплідника підтримувати унікальну систему вирощування та продаж культур, розповідаючи про багатство асортименту клієнтам з усього світу. Видання друкуються, в тому числі, і російською мовою.
ГалереяСписок

Книги видавництва «Bruns»

Відмінно ілюстровані та інформативні книги, видані відомим виробником поліграфії в Німеччині можна купити в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Вже за кілька днів Ви можете отримати книги будь-яким зручним способом.

Видавництво пропонує продукцію, виготовлену з високоякісного паперу. Ілюстрації виконуються професіоналами своєї справи, тому відрізняються реалістичністю і точністю. Інформація, подана в книгах, безцінна для людей, які працюють в сфері декоративного садівництва. Крім літератури від німецького видавництва, наш магазин пропонує досить цікаві зразки польських, італійських та вітчизняних видавців.

Каталоги від «Bruns Pflanzen»

Видавничий дім Bruns Pflanzen щороку дарує шанувальникам каталог з ілюстраціями, який містить понад 1 100 сторінок з докладною інформацією про зразки декоративних рослин різних видів. Всі ці рослини представлені в розпліднику, в основі роботи якого – постійне поповнення асортименту декоративних рослин.

Структурно каталоги мають повноцінні розділи, наповнені відповідною інформацією. Першочергово, видання пропонують читачам ознайомитися з описами рослин, доповненими ілюстраціями. В цьому розділі можна дізнатися про умови вирощування, акліматизацію та правильні принципи культивування таких рослин, як:

 • Листяні культури;
 • Троянди;
 • Бамбук;
 • Плодові культури;
 • Хвойники;
 • Багаторічники;
 • Злаки;
 • Папороті.

Ілюстрації в даному розділі дозволяють оцінити візуальний вигляд кожної з культур.

Ще один вагомий розділ кожного з каталогів являє собою цінні поради для садівників. Інформація структурована за допомогою цікавих таблиць. Тут присутні:

 • Таблиці сумісності;
 • Наглядні матеріали щодо морозостійкості культур;
 • Таблиці ареалів вирощування рослин згідно кліматичної зони.

У третьому розділі міститься інформація, покликана дати розуміння про стрижку рослин (як чагарників, так і декоративних дерев). Тут же розповідається про різновиди топіарі – рослинних скульптур в сучасних садах. Кожне нове видання каталогів подає інформацію згідно зміни тенденцій в мистецтві створення живих скульптур на основі дерев і кущів. За допомогою цього розділу в каталогах можна простежити моду на той чи інший стиль декору саду.

Останнім в структурі каталогів представлений покажчик, який систематизує інформацію про всі наявні види, які описані в усіх попередніх розділах.

Замовляйте книги німецького видавництва «Bruns Pflanzen» в інтернет-магазині eSad.com.ua і отримуйте всього за кілька днів чудові поліграфічні товари з доставкою по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner