Кошик
2798 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Тросорізи Felco

Серія промислових інструментів швейцарського бренду FELCO передбачає цілий ряд найменувань, які використовуються в промислових цілях. Зокрема, це і інструменти, за допомогою яких виконують слюсарні роботи (пере різка сталевих, мідних та алюмінієвих тросів різних діаметрів).

Популярність тросорізів FELCO пояснюється унікальним, запатентованим компанією, механізмом зрізу у вигляді трикутника. Це дозволяє с особливою швидкістю і без прикладання надмірних зусиль здійснювати перерізування товстих тросів зі сплавів підвищеної міцності. Тросорізи, вироблені в Швейцарії, використовують і в роботі, яка передбачає втручання в електромережі. Наприклад, тросорізи FELCO незамінні при прокладанні лінії електропередачі, здійсненні заміни проводки та в процесі прокладення кабелів силового призначення.

Принципи​ виготовлення тросорізів FELCO

  • В переважній більшості продукція FELCO – це вироби з використанням храпового механізму;
  • Промислові інструменти від компанії мають в основі надміцні марки сталі (загартована, кована), що дозволяє здійснювати зрізи з високою точністю та без розплющень поверхні;
  • Інструмент виключає пошкодження кінців тросу;
  • В виробництві використовується тільки сировина найвищої якості;
  • При розробці інструментів персонал дотримується принципів кожного з етапів процесу виготовлення;
  • Всі моделі від FELCO – ергономічні, надійні і довговічні.

Види тросорізів F​ELCO

В нашому інтернет-магазині представлені найкращі моделі тросорізів від швейцарського бренду, які посідають позиції лідерства серед подібної продукції світового виробництва. У нас представлені:

  1. Ножиці одноручні. Призначені для перерізки колючих дротів, металу. За допомогою таких ножиць проводять роботу з кабелями порівняно малого діаметру. Серед вищеназваних моделей присутні ножиці для перерізки тросів зі сталі (наприклад, Felco C3, Felco C7 та Felco CD0).
  2. Дворучні тросорізи. Призначені для здійснення чистих і точних зрізів тросів. Характеризуються довговічністю, надійністю та особливою зручністю в експлуатації. В основі лез та елементів кріплення таких ножиць – високоякісна загартована сталь. Рукоятки виконуються з використанням алюмінію та пластикового покриття. Ці інструменти дозволяють заміну деталей, які вийшли з ладу.

Догляд за​ тросорізами Felco

Для того, щоб на тросорізах не з’являлися місця, пошкоджені іржею, слід протирати поверхню інструменту після кожного використання. Не зайвим буде і змащення спеціальними речовинами, призначеними для догляду за робочими частинами промислових інструментів. Тросорізам зовсім не потрібне додаткове гостріння – матеріали, з яких виготовлені леза, напрочуд міцні і тверді.

Якщо ви вирішили купити недорого тросоріз від швейцарської фірми FELCO, пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину eSad.com.ua. Ми гарантуємо якість товарів та своєчасну доставку в межах України. В разі виникнення питань не соромтеся телефонувати нашим менеджерам. Ми завжди раді надати кваліфіковану консультацію кожному з клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner