Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Сучкорізи Felco (Швейцарія)

Сучкоріз Фелко – це гарантовано висока якість, надійність та довговічність. Садові інструменти із Швейцарії створені для обтинання гілок та пагонів різних видів і сортів рослин. Обираючи сучкоріз (дворучний секатор, гілкоріз) радимо звернути увагу на тип ріжучої голівки, особливості заточки та регулювання лез, будову ручок, амортизаційну систему, вагу та інші параметри. Разом із сучкорізом Felco вигідно замовляти товари для догляду за лезами. Ми рекомендуємо купити з доставкою по Україні професійний швейцарський сучкоріз Felco та спеціальні засоби догляду за оптимальною ціною. Гарантуємо високу якість та швидку доставку товару.

ГалереяСписок

Компанія Felco ​– шлях до успіху

Засновник бренду Фелікс Фліш пішов шляхом вдосконалення продукції, звертаючи увагу на ергономіку конструкцій та точність ріжучих частин інструментів. Перша модель сучкоріза стала поштовхом для створення новітніх моделей, які дуже швидко набували популярності в колах садівників. Спочатку Фелікс Фліш скорив користувачів з рідної Швейцарії, а потім впевнено вийшов на ринок в сусідніх країнах. За короткий термін сучкорізи та секатори виробництва Felco посіли передові позиції на світовому ринку. Асортимент інструментів сільськогосподарського призначення поповнився унікальними моделями зі стильним дизайном і граничною якістю.

Компанія Felco незмінно сповідує свою початкову філософію. З роками з’явилися «нащадки» першої моделі сучкоріза, суттєво вдосконалені в питанні ергономіки та ефективності. Кожна нова модель – це новий крок вперед, який компанія здійснює з гідністю. Виробник часто перевершує сам себе, створюючи все досконаліші моделі з поліпшеною збалансованістю. Вивчення особливостей виробництва призвело до ідеальної продуманості кожної деталі.

Сучкорізи F​elco та їх особливості

Сьогодні сучкорізи Felco мають оптимальний кут нахилу головки з ріжучими властивостями, оснащені зручними амортизаторами, буферами та ергономічними ручками.

В пропозиції модельного ряду сучкорізів передові позиції займають:

 • Моделі на основі кованого алюмінію;
 • Вироби з висококласного алюмінію без домішок;
 • Сучкорізи, виготовлені з використанням вуглецевого волокна;
 • Новітні моделі типу «Демультиплікатор».

Сучкорізи мають досить промовисту другу назву – «дворучні секатори». Це визначення з’явилося завдяки специфіці використання інструменту – професійний сучкоріз обов’язково має дві довгі ручки, які здатні перерізати пагони, що мають в діаметрі 45 міліметрів і більше. Працюють з сучкорізом виключно двома руками.

Головними перевагами сучкорізів від Felco вважають:

 • Високу ергономічність;
 • Легкість виробів;
 • Простота у використанні;
 • Нескладні заходи з догляду за інструментом;
 • Мінімальне обслуговування;
 • Тривалий термін використання;
 • Гарантія довічного типу.

Всі сучкорізи виробництва Felco мають розбірну конструкцію. Це дозволяє з легкістю замінювати окремі деталі, якщо вони виходять з ладу. Конструкція передбачає важелі подовженого типу, які дозволяють здійснювати обрізку з максимально точними місцями зрізу.

Наш інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує ідеальні моделі сучкорізів та засобів заточки лез від компанії Felco за доступними цінами. Всі вироби пройшли контроль якості і мають гарантію тривалого використання. Доставку інструментів можемо гарантувати по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner