Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Інструмент для заточування і мастила ARS (Японія)

Асортимент садових інструментів від японського бренду ARS виготовляється на основі сталі високої якості, яка гарантовано задовольняє вимоги власних стандартів компанії та стандартів промислової продукції Японії (JIS). Компанія ARS може пишатися своєю маркою сталі, розробленою у співробітництві з персоналом провідних сталеливарних компаній.

Крім того, існує спеціальна технологія обробки сталі. Саме з цих причин всі інструменти виробництва компанії мають високу міцність та дуже тверду ріжучу поверхню. Кут заточування зубців пилок від ARS, завдяки використанню власних верстатів для здійснення шліфування, має ювелірні розміри. Ріжуча кромка на секаторах, сучкорізах та садових ножицях з цієї ж причини відрізняється підвищеною гостротою.

Призначення інструменту для заточування та змащування ARS

Інструмент ARS буде мати особливо тривалий термін служби, якщо періодично здійснювати його підтримку для постійно робочого стану. Впродовж усього часу функціонування садовий інвентар потребує, окрім ретельного дотримання вимог до експлуатації, ще й спеціального догляду. Інструмент для заточування та змащування від ARS допомагає після огляду інвентарю здійснювати його чистку, гостріння ліз, нанесення мастила на робочі вузли, поліровку ріжучої поверхні. І це ще не всі заходь для проведення якісного догляду за інструментом. Слід обов’язково звертати увагу на умови зберігання інвентарю, уникаючи вологих місць та місць, доступних для дітей.

Інструменти для гостріння від ARS

Серед інструментів для гостріння бренду ARS можна виділити такі:

  • Точильні камені;
  • Напилки для пив.

Точильний камінь призначений для гостріння ріжучих поверхонь на секаторах, ножицях для живих огорож, садових пилок та багатьох інструментів іншого призначення, які виготовлені на основі високо вуглецевої сталі. Цікаво, що такий точильний засіб прекрасно виконує свої функції навіть у мокрому вигляді, або після контактування з мастильними речовинами.

Напилок для пилок від ARS застосовується тільки для сумісних з подібним засобом гостріння зубців. Зберігають такий напилок в сухих, захищених від дітей місцях. Напилок для пилок від бренду ARS має такі переваги:

  • Ідеальний результат гостріння;
  • Оптимальні розміри;
  • Максимальна легкість;
  • Зручність ручки;
  • Універсальність (підходить для гостріння зубців різних розмірів);
  • Висока зносостійкість;
  • Доступна ціна.

Засоби для змащуван​ня ARS

В лінійці товарів ARS гідне місце посідає спрій для проведення очистки лез від налипань бруду чи соку. Його використовують для приведення до порядку голівок секаторів, пилок, ножиць ножів і сучкорізів. Засіб наносять на поверхню, чекають впродовж кількох секунд та витирають за допомогою сухої ганчірки. Спрей ідеально прибирає рештки бруду, пилу, соку чи смоли, зберігаючи всі оптимальні властивості металевої поверхні.

Купити недорого інструмент для заточування і змащування ARS можна в інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми забезпечуємо своєчасну доставку товарів у межах усієї території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner