Кошик
2798 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Інструмент для заточування і змащування Felco (Швейцарія)

Швейцарська компанія Felco пропонує ряд аксесуарів та супутніх товарів для догляду за садовим інструментом. Використання інструменту для заточування та змащування ріжучих поверхонь значно подовжить термін служби улюбленого інвентарю та зробить роботу в саду більш ефективною.
ГалереяСписок

Асортимент інструменту для догля​ду від Felco

Felco пропонує увазі користувачів широкий асортимент засобів для догляду за садовими інструментами. Серед них – інструменти для гостріння, зразки кобури і чохлів, аерозолі та мастила. Всі товари призначені для дотримання садового інвентарю в ідеальному стані. Таким чином, коли б Вам не знадобився ніж або секатор, вони будуть ідеально гострими та прекрасно виконуватимуть свої функції.

Точильні інструм​енти від Felco

Ця категорія поєднує моделі точильних каменів та брусків, необхідних для здійснення заходів догляду за ріжучими поверхнями садового інвентарю. Брендові гострильні засоби не лише подовжують термін служби інструменту, але й допомагають оптимізувати роботу з мінімальним прикладанням зусиль. Найбільш популярними вважаються такі моделі:

 • Felco 902 – камінь для гостріння лез з довжиною в 10 сантиметрів та вагою 30 грамів, виконаний на основі корунду з дрібною та середньою зернистістю, призначений для гостріння ріжучих поверхонь секаторів;
 • Felco 903 – інструмент для здійснення гостріння довжиною 10 сантиметрів і вагою 50 грамів, виконаний на основі сталі високого гарту, має алмазне покриття, призначений для ремонтних робіт та загострення секаторів.

Засоби для чищення і​ змащування від Felco

Будь-який догляд за садовим інвентарем передбачає не лише гостріння, але й періодичне чищення та змащування інструменту. Пропонуємо бездоганні засоби для здійснення подібних заходів:

 • Felco 980 – аерозоль, використовується для чистки ріжучої поверхні, прибирає бруд та налиплий сік, запобігає корозії, ідеально чистить секатори, сучкорізи, ножі і тросорізи;
 • Felco 990 – мастило водостійкого типу з синтетичних матеріалів, основа – літієво-кальцієва, змащує основні вузли на секаторах, сучкорізах, садових ножицях та тросорізах, підвищує довговічність інструменту.

Як здійснювати догляд за ріжучими інс​трументами

Догляд за інвентарем передбачає такі заходи:

 • Зняття пружини та послаблення гвинта на зубчастому сегменті, послаблення центральної гайки;
 • Зняття леза (можливо, із послідуючою заміною);
 • Чистка інструменту;
 • Збір інструменту та затягування центральної гайки;
 • Регуляція розкриття та закриття інструменту методом послаблення або затягування центральної гайки;
 • Перевірка дотичності лез та встановлення пружини в початкове положення;
 • Чищення та змащування ручок при наявності обертових механізмів.

Купити недорого інструмент для заточки и змащування Felco можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми гарантуємо якісний товар та його доставку по всій території України. Замовлення можна зробити за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. За потреби Вам нададуть кваліфіковану консультацію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner