Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Інший інструмент для догляду (Stafor, Due Buoi...)

Інструменти для садівництва – це є роз'ємні помічники як садівників-початківців, так і аматорів. На якому б рівні не здійснювався догляд за садом, господар завжди потребує якісного інвентарю.

Але купити ніж для обрізки або секатор – це є ще половиною діла, оскільки для правильного їх функціонування необхідно здійснювати відповідні заходи догляду за інструментом. Саме тому в каталогах товару інтернет-магазину eSad.com.ua з’явилася група товарів, яка представляє собою кращі зразки інструментів для догляду за садовим інвентарем.

Інший інструмент для догляду – запорука трива​лої експлуатації ріжучого інвентарю

Найбільш ретельного догляду завжди потребує ріжучий інвентар. Серед іншого інструменту для догляду ми пропонуємо:

  • Засоби для здійснення гостріння ножів (кращі найменування брусків та точильних каменів);
  • Засоби для якісного змащення інструменту;
  • Засоби для здійснення іншого догляду за інвентарем.

Кожна з цих підгруп товарів призначена виконувати свої функції якісно і бездоганно. Купивши інший інструмент для догляду, садівники назавжди позбуваються турбот про правильне утримання ріжучого інвентарю.

Види іншого інструме​нту для догляду від STAFOR і DUE BUOI

Відомо, що гострити ножі спеціальними засобами для гостріння від того ж виробника завжди приємніше. Ми пропонуємо такі види засобів для догляду за ріжучим інструментом:

  • Натуральні та синтетичні точильні камені;
  • Професійні набори для гостріння і доведення;
  • Кишенькові точильні засоби;
  • Ремені зі шкіри;
  • Полірувальні пасти та мастила.

Точильні камені можуть бути представлені як односторонніми, так і двосторонніми зразками. Синтетичні засоби для гостріння мають легшу вагу, ніж натуральні. При цьому, свої функції обидва види виконують відмінно. Двосторонні точильні інструменти мають поверхню різної зернистості – більш крупна фракція ідеально гострить ріжучу поверхню, а дрібна – доводить.

Професійні набори для гостріння призначені для реалізації найкращого результату процесу. Вони здійснюють всі потрібні етапи гостріння, даючи ідеально загострений ніж на виході. Сюди зазвичай входять кілька зразків точильних каменів, шкіряні ремені та пасти для здійснення доведення.

Кишенькові засоби для догляду зручні для тих людей, які працюють далеко від дому, і не мають змоги на «базі» нагострити інструмент. Їх лгко брати з собою завдяки компактним розмірам.

Шкіряні ремені передбачають гостріння давнім, перевіреним способом.

Полірувальні пасти та мастила створені для справжніх поціновувачів. За їх допомогою здійснюється якісне доведення та полірування ріжучої поверхні.

Пропонуємо купити недорого інші інструменти для догляду від брендів STAFOR і DUE BUOI в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваш інструмент був завжди доглянутий і якісно виконував свої функції, обирайте брендові засоби для гостріння та доведення. Ми гарантуємо якість продукції та своєчасну доставку по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner