Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Ножі Due Buoi (Італія)

Due Buoi – італійська компанія, яка спеціалізується на виготовленні та реалізації висококласних інструментів для садівництва. Садові ножі Due Buoi відрізняються високою якістю, яка характерна для всієї продукції бренду. Ми рекомендуємо замовити та купити за вигідною ціною та з доставкою професійний ніж для щеплення (прививки, окуліровки) рослин Due Buoi в нашому інтернет-магазині. Обираючи модель ножа, радимо звернути увагу на такі характеристики, як розмір, вага, тип леза, спосіб заточки леза, замінність деталей, наявність додаткових функцій, сумісних засобів для догляду. Італійські ножі для щеплення стануть незамінними помічниками працівників спеціалізованих господарств та садівників-любителів у всіх регіонах України.

ГалереяСписок

Due Buoi – італійська компанія, яка спеціалізується на виготовленні та реалізації висококласних інструментів для садівництва. Садові ножі Due Buoi відрізняються високою якістю, яка характерна для всієї продукції бренду. Інструменти з легкістю вирішують проблему щеплення рослин, допомагаючи ще з початку процесу, при підготовці частин рослини.

Такі ножі успішно використовують як професіонали в садівництві, так і садівники-початківці. За допомогою інструменту можна здійснювати будь-які обсяги робіт. Перебуваючи на ринку садових інструментів понад 130 років, компанія постійно вдосконалює свою продукцію, створюючи нові і нові зразки бездоганного інвентарю.

Особливості ножів Due Buoi

Станом на сьогодні лінійка ножів бренду Due Buoi налічує понад 40 видів різноманітних моделей. Всі вони мають характерну для певного різновиду форму леза, різні за формою руків'я та виконані з високоякісного матеріалу. За допомогою ножів компанії виконують всі типи щеплень:

 • Копулювання (щеплення здійснюється за допомогою черенка);
 • Щеплення за допомогою бруньки (окулірування);
 • Щеплення в «розщепу»;
 • Щеплення «за кору».

Крім того, є спеціальні універсальні моделі ножів, які однаково успішно використовують для процесу обрізки, чистки ран дерев та здійснення чітких зрізів без жодних недоліків. Серед найменувань продукції не останнє місце посідають спеціальні ножі, які використовують для здійснення щеплень дерев, що характеризуються складною формою крони. Є інструменти для щеплень за допомогою клинка.

Переваги ножів Due Buoi

 • Леза кожної з моделей виготовляються методом ручного кування;
 • Кромка швидко доводиться до характеристик гостроти бритви;
 • Для створення ножів використовують високовуглецеву сталь;
 • Окремі моделі можуть створюватися на основі нержавіючої сталі з показником твердості 56-60 HRC;
 • Ножі впродовж тривалого часу зберігають первісну заточку;
 • Рукоятки моделей являють собою латунні корпуси з наявністю сталевої пружини з поліамідовим покриттям;
 • Окремі моделі мають руків'я з твердої породи дерева або рогової кістки;
 • Всі інструменти бренду ергономічні, безпечні і зручні у використання;
 • Компанія розробляє моделі, прийнятні як для лівшів, так і для правшів.

Специфіка виробництва інструментів у компанії Due Buoi гарантує не лише високу якість, але й тривалий термін використання. Навіть при великих обсягах робіт продукція бренду демонструє високу ефективність при мінімальних зусиллях. Численні власники приватних садів, а також працівники садово-паркових господарств, плантацій та розплідників широко використовують продукцію Due Buoi. Не менш ефективними такі ножі є і для персоналу садових центрів.

Купити недорого садові ножі Due Buoi та сумісні засоби заточки можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. При виникненні будь-яких запитань наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію. Відправлення замовлень здійснюється в рекордно короткі терміни. Доставка гарантована в усі без виключення міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner