Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Агроволокно Greentex (Україна)

Grintex – це агротекстиль для саду, городу, виробничих умов та інших цілей, від найкращого вітчизняного виробника. Усі зразки, які представлені в нашому інтернет-магазині відповідають європейським стандартам якості, є надійними, довговічними і при правильному застосуванні дають гарний результат та призводять до покращення рентабельності виробництва. На відміну від багатьох застарілих аналогів, волокно ГРІНТЕКС не має побічних ефектів для рослин і довкілля в цілому, легко монтується і демонтується, коштує недорого. Важливо для користувачів те, що виробник фасує полотно у рулони та пакети в найрізноманітніших розмірах – від невеликих відрізів для приватних городів та садів до 100-метрових полотен різної ширини. Текстиль існує у білому, чорному та чорно-білому кольорах, призначення яких суттєво відрізняється.

ГалереяСписок

Щоб покупка текстилю принесла в кінцевому результаті гарні результати, вона має бути зваженою та обдуманою. Перед тим, як здійснити замовлення, клієнтам потрібно ознайомитися із технічними характеристиками та розмірами полотен.

Важливі правила вибору агротекстилю

 • Перед покупкою зверніть увагу на розмір полотна. Найкраще купувати цей засіб із невеликим запасом.
 • Чорний, білий чи двосторонній варіант текстилю призначений для різних цілей. Краще для кожного випадку підібрати матеріал потрібного кольору і товщини.
 • Щільність матеріалу може суттєво відрізнятися – існують тоненькі білі зразки із щільністю 17 г/м² та значно щільніші – з показником 50 г/м².
 • Деякі моделі продаються із спеціально зміцненими краями. Такий виріб має шанс прослужити довше, ніж аналог із рівномірною товщиною по всій ширині.
 • Від морозу, сонячних опіків, граду, дощу та інших несприятливих чинників захищають усі зразки, однак, в даному випадку усе залежить від щільності та кольору. Виробник вказує характеристики на упаковці. Цю інформацію можна знайти по кожному товару на нашому сайті.

Якщо насадження постійно атакують шкідники, а урожай знищують птахи, ми рекомендуємо для захисної цілі сформувати бар’єр із текстилю. Таким чином вдасться зберегти урожай плодово-ягідних культур чи овочів.

Використовуючи текстилі в якості замінника мульчі, вдається звести до мінімуму застосування гербіцидів та іншої агрохімії, а також – оптимізувати гідрологічний режим.

Чому ГРІНТЕКС є альтернативою іншим засобам

 • Текстиль коштує недорого і може використовуватися впродовж декількох сезонів поспіль.
 • Його виготовлено на сучасному обладнанні із високоякісної сировини.
 • Дає позитивний та помітний ефект після короткого періоду експлуатації.
 • Купуючи товари Грінтекс, Ви підтримуєте вітчизняного виробника.
 • Монтаж і демонтаж здійснюється дуже просто, навіть людьми без спеціальних навиків та досвіду подібних робіт.
 • Матеріал не псується тривалий період за умови зберігання у спеціально відведеному місці із гарною вентиляцією та відсутністю гризунів.
 • Такого типу засоби дуже універсальні – підходять для городніх, садових, декоративних рослин.
 • Красивий вигляд текстилю не псує естетичного сприйняття ландшафту.

Ми пропонуємо різноманітні за розміром, кольором (білі, чорні, чорно-білі), формою та щільністю агротекстилі ГРІНТЕКС за найкращим співвідношенням ціна-якість. З асортиментом товарів можна ознайомитися в нашому Інтернет-магазині eSad.com.ua. Обробку замовлень та доставку товару здійснюємо оперативно до Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших населених пунктів по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner