Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Етикетки на дроті

Для маркування рослин в сучасному садівництві використовують багато різних допоміжних засобів. Одним з найефективніших з них вважають пластикові етикетки з оцинкованим дротом. За допомогою таких виробів маркування відбувається максимально швидко і без зайвих затрат енергії. Ми рекомендуємо замовити і купити з доставкою пластикові етикетки для саду (рослин) та спеціальні засоби для фіксації рослин на сторінці eSad.com.ua. Ці зразки володіють високим показником зносостійкості і можуть успішно використовуватися впродовж багатьох років поспіль. У нас можна купити найкращі товари для маркування рослин за оптимальними цінами.

 

ГалереяСписок

Для маркування рослин в сучасному садівництві використовують багато різних допоміжних засобів. Одним з найефективніших з них вважають пластикові етикетки з оцинкованим дротом. За допомогою таких виробів маркування відбувається максимально швидко і без зайвих затрат енергії. Бирка надійно кріпиться на гілці або стеблі рослини і тримається там настільки довго, наскільки це потрібно.

Бирка з оцинкованим дротом: надійність і якість

Якісні етикетки з оцинкованим дротом є досить універсальними засобами маркування – їх використовують не лише у рослинництві. Будь-яке виробництво, яке потребує встановлення поміток на продукцію чи її складові, може використовувати етикетки на дроті.

Якість виробів зумовлена найкращими матеріалами, взятими за основу в процесі виготовлення. Пластик, з якого виготовлена «робоча» поверхня етикетки, не піддається жодним зовнішнім впливам згубного характеру. Навішувати такі етикетки дуже зручно – достатньо просто зафіксувати бирку за допомогою тонкого дроту. Спосіб кріплення передбачає абсолютну безпеку для рослин – дріт не перетягує і не здавлює гілочки, вільно тримається на них. Крім того, етикетки на дроті дуже легкі, невідчутні для будь-яких культур.

Головні переваги етикеток з оцинкованим дротом

  • Ідеальний дизайн – етикетка оригінально доповнює зовнішній вигляд рослини;
  • Зручність у використанні;
  • Бирки підходять для маркування абсолютно всіх видів і сортів рослин;
  • Вироби дуже піддатливі в застосуванні;
  • Матеріал – високоякісний ПВХ, для кріплення використовується дріт з високими показниками якості;
  • Оптимальне кольорове рішення;
  • Оцинкований дріт чудово витримує перепади температур, стійкий до корозії, ультрафіолетового проміння;
  • Пластикова бирка не пошкоджується у вологому середовищі та витримує численні обробки рослини хімічними препаратами;
  • Етикетка з оцинкованим дротом довговічна, можливе багаторазове використання.

Нанесення інформації на етикетку

Для того, щоб напис зберігався у чіткому вигляді, його наносять за допомогою спеціального садового маркера або хімічного олівця. На етикетці можна позначити сорт рослини, дату висадки, штрих-код, ціну та головні побажання щодо догляду. Вся інформація ідеально зберігатиметься завдяки унікальним властивостям етикетки. Форма бирки дозволяє легке і безперешкодне зчитування інформації.

Етикетки з оцинкованим дротом знайшли широке застосування в садових центрах, теплицях, ботанічних садах, а також – в розплідниках і лісових господарствах. Крім того, такі етикетки широко використовують на території приватних домоволодінь для того, щоб відрізняти між собою сорти подібних рослин.

Купити недорого етикетки пластикові з оцинкованим дротом можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. У нас можна вибрати бирки різних розмірів та кольорів. В асортименті є інші етикетки з альтернативними способами кріплення. Доставку продукції можемо гарантувати в межах усієї території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner