Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Етикетки-кілочки

Етикетки, що втикаються у ґрунт, є дуже популярним засобом для маркування рослин. Такі етикетки надзвичайно зручні у використанні – достатньо просто встромити загострену нижню частину виробу в землю, і на довгий період мати чітку позначку сорту рослини, дати її висадки чи іншої інформації. Купити високоякісні етикетки (кілочки, етикетки що втикаються в грунт) пропонуємо разом із засобами кріплення за вигідною ціною  в нашому Інтернет-магазині. Перед здійсненням замовлення, необхідно визначитися із розміром, формою, кольором, кількістю та іншими параметрами. Ми оперативно опрацьовуємо замовлення та здійснюємо доставку по всій Україні.

 

ГалереяСписок

Сьогодні бирки у формі кілочків використовують у багатьох країнах світу. Садівники-професіонали воліють мати такі етикетки в запасі, адже сфера їх застосування дуже широка.

Сфери використання етикеток, що втикаються в ґрунт

Такі етикетки зарекомендували себе як прості у використанні – «кілочок» встромляється в землю або в горщик з рослиною, яка росте в субстраті. З цієї причини вироби набули широкого поля застосування. Їх використовують власники тепличних господарств, працівники садових центрів, ботанічних садів, розплідників та садових центрів. Часто етикетки, що встромляються в ґрунт, використовують студенти і викладачі ВУЗів, що спеціалізуються на підготовці аграріїв чи персоналу лісових господарств.

Власники приватних садів та городів також купують дану продукцію. Часто, коли на одній ділянці засіваються різні культури, етикетка, що встромляється в землю, допомагає орієнтуватися в посівах. Городники обов’язково наносять на етикетку назву рослини та дату посіву, щоб ефективно стежити за сходами та їх розвитком.

Переваги етикеток у формі кілочків

  • Етикетка виготовляється з суцільного синтетичного матеріалу, що дозволяє зберегти цілісність як верхньої, так і нижньої частини;
  • Вироби мають високу міцність та не піддаються зовнішнім впливам;
  • Стійкість до вологи визначається матеріалом та способом його обробки;
  • Написи, нанесені на бирку за допомогою маркера або олівця, не вигорають і не змиваються під час дощів;
  • Написи можуть зберігатися впродовж кількох років;
  • Поверхня етикетки має оптимальний розмір для нанесення інформації;
  • Вироби не піддаються деформації внаслідок зміни погодних умов;
  • Можливе використання впродовж кількох сезонів поспіль;
  • В створенні етикеток використовується УФ-стабілізатор, що вберігає продукцію від вигорання на сонці.

Етикетки, що встромляються в землю, дуже надійні та міцні. Нижня частина, яка занурюється в ґрунт, не підгниває у вологому середовищі. Така етикетка буде стояти стільки, скільки потрібно, не змінюючи своїх початкових форм. У господарствах, де вирощуються великі кількості рослин різних сортів, подібна продукція цінується дуже високо, адже її використання не потребує багато часу, а значить, робить роботу біля рослин більш продуктивною та ефективною. «Кілочки» не піддаються впливу різноманітних хімічних речовин, якими часто обробляють чи підживлюють рослини.

Купити за доступну ціну етикетки, що втикаються до ґрунту для написів маркером, олівцем можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми пропонуємо клієнтам високоякісну продукцію від провідних виробників товарів для садівництва. Доставка замовлень здійснюється обраним клієнтом способом в межах України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner