Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Точильні інструменти Istor Swiss Sharpener (Швейцарія)

STOR AG – відома компанія із Швейцарії, заснована в 1964 році. Батьківщиною товарів бренду стало місто Фрауенфельді (Тургау). Основним напрямком діяльності фірми на качанах вважалося виготовлення сувенірних, рекламних та подарункових продуктів.

STOR AG – відома компанія із Швейцарії, заснована в 1964 році. Батьківщиною товарів бренду стало місто Фрауенфельді (Тургау). Основним напрямом діяльності фірми на початках вважалося виготовлення сувенірних, рекламних та подарункових продуктів. Але в 1990 році компанія розробила і запатентувала унікальний інструмент для гостріння інвентарю з абсолютно новаторською конструкцією під назвою Swiss Sharpener.

Призначення точильних інструме​нтів Istor Swiss Sharpener

Компанія ISTOR AG поклала в основу розробки інструменту для гостріння досвід всіх попередніх поколінь та новаторські технології. Головною метою виробник поставив створення універсального точильного інструменту, який буде задовольняти потреби широкого загалу клієнтів. Відтак, інструмент Istor Swiss Sharpener став невід’ємною частиною світового ринку. За допомогою цього інструменту з легкістю можна гострити:

 • Садові ножі;
 • Ножиці;
 • Секатори;
 • Мачете;
 • Різаки;
 • Лопати;
 • Ножі для мисливства і рибальства;
 • Серпи;
 • Коси;
 • Ріжучі полотна газонокосарок.

Модельний ряд ін​струментів для гостріння від ISTOR AG

Вся лінія виготовлених в компанії інструментів ділиться на такі групи моделей: Standard,

Professional та Duplex. Кожен вид має своє призначення та поле використання. Всі моделі призначені для гостріння лез інструментів, які можуть використовуватися людиною в процесі життєдіяльності. Тут є зразки, покликані гострити ножі та інші предмети для домашнього побуту, інструменти, які використовують в садівництві, чудові моделі для любителів туризму, зразки, призначені для мисливців та рибалок.

Нижче ми детальніше розповімо про ключові моделі.

 1. ІSTOR STANDARD SWISS SHARPENER. Має особливо компактну форму. Довжина моделі – 100 міліметрів, вага – 24 грами. Ідеально гострить: ножиці, рибальські гачки, ножі. Моделі класу Стандарт незамінні при проведенні господарчих робіт, на присадибних ділянках і для любителів кемпінгу.
 2. ІSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER. Відрізняється дещо більшими габаритами (в довжину сягає 140 міліметрів, вага – 47 грамів). Ідеально гострить сікачі, кухонні сокирки, всі види секаторів для саду, кущорізи та садові ножиці. Всі моделі професійної лінії мають отвір у поверхні рукоятки для підвішування інструменту.
 3. ІSTOR DUPLEX SWISS SHARPENER. Це нові моделі, розроблені у співпраці з Felco. Ці точильні інструменти можна застосовувати в абсолютно всіх видах діяльності людини. Моделі лінії Дуплекс мають досить серйозні габарити (довжина – 190 міліметрів, вага – 94 грами). Інструмент цього типу має підвищену функціональність. За його допомогою не лише гострять інструмент, але й шліфують його поверхню.

Ви завжди можете купити точильні інструменти Istor Swiss Sharpener недорого в інтернет-магазині eSad.com.ua. Наші менеджери нададуть кваліфіковану консультацію, якщо виникнуть будь-які запитання. Доставку найкращих зразків інструменту для гостріння здійснюємо в межах усієї України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner