




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кембрик (агрошнурок) для підв'зв'язування 5 мм зелений 1 кг Кордіолі (Cordioli)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cordioli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Агрошнурок |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 9000 см |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, м | 120 |
| Колір | зелений |
| Діаметр дроту, мм | 5 |
| Вага, кг | 1 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 120600300129
Кембрик (агрошнурок) для підв'зв'язування 5 мм Екстра зелений 1 кг Кордіолі – Cordioli
250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 233-22-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


