



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кембрик – агрошнурок, агротрубка Аграріо – Agrario 3 мм, 1 кг, ПВХ чорний
- вага мотка – 1 кг;
- діаметр – 3 мм;
- довжина ≈ 180 м;
- колір виробу – чорний;
- матеріал – ПВХ;
- призначення – підв'язування рослин;
- країна-виробник – Україна;
- бренд Аграріо (Agrario).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agrario |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 18000 см |
| Вага | 1 кг |
| Тип | Агрошнурок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, м | 200 |
| Колір | чорний |
| Діаметр дроту, мм | 3 |
| Вага, кг | 1 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 240 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 120600300144
Кембрик – агрошнурок, агротрубка Аграріо – Agrario 3 мм, 1 кг, ПВХ чорний
240 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 233-22-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

