



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кембрик – агрошнурок, агротрубка Аграріо – Agrario 7 мм, 1 кг, ПВХ чорний
- вага – 1000 г;
- діаметр – 7 мм;
- довжина ≈ 55 м;
- колір виробу – чорний;
- матеріал – ПВХ;
- призначення – підв'язка стовбурів та гілок рослин;
- виготовлено в Україні;
- бренд Аграріо (Agrario).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agrario |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Агрошнурок |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 5500 см |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, м | 73 |
| Колір | чорний |
| Діаметр дроту, мм | 7 |
| Вага, кг | 1 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 240 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120600300143
Кембрик – агрошнурок, агротрубка Аграріо – Agrario 7 мм, 1 кг, ПВХ чорний
240 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (68) 233-22-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


